PlayStation Plus ağustos oyunları resmi olarak açıklandı

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 28.07.2021 - 20:07
Geçtiğimiz günlerde PlayStation tarafından yanlışlıkla sızdırılan PlayStation Plus ağustos oyunları, resmi olarak açıklandı.

Geçtiğimiz haftalarda PlayStation tarafından yapılan State of Play etkinliğinde PlayStation Plus Ağustos ayının ilk oyunu olan Hunter's Arena Legends belli olmuştu. Daha sonrasında 25 Temmuz'da ise resmi PlayStation Plus internet sitesi düzenlenirken yanlışlıkla ağustos ayının oyunları ortaya çıkmıştı. Bugün ise PlayStation Plus ağustos ayının oyunları resmi olarak açıklanmış bulunuyor ve daha önce sızdırılan listede herhangi bir değişiklik yok.

PlayStation Plus ağustos oyunları resmi olarak açıklandı

25 Temmuz'da Sony tarafının resmi siteyi düzenlerken yanlışlıkla sızdırmasından sonra PlayStation Plus abonelik sisteminin ağustos ayında Hunter’s Arena: Legends, Tennis World Tour 2 ve Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville sunacağını öğrenmiştik. Bugün PlayStation resmi sosyal medya hesaplarından açıklanan oyunlarda herhangi bir değişiklik bulunmuyor.

PlayStation Plus ağustos oyunları resmi olarak açıklandı

Son zamanlarda yaşanan sık sık sızdırma olayları oyun dünyasında birçok şeyin sürprizini kaçırıyor olsa da, bu tarz olaylara alışmamız gerekecek gibi gözüküyor. PlayStation Plus aboneleri, 3 Ağustos 2021'den itibaren oyunları kütüphanelerine ekleyebilir ve abonelikleri devam ettiği sürece istedikleri zaman erişebilirler. Ayrıca temmuz ayının PlayStation Plus oyunları olan A Plague Tale: Innocence, Call of Duty: Black Ops 4 ve WWE 2K Battlegrounds'u hala kütüphanenize eklemediyseniz, acele etmenizde fayda var.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2021 03:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.07.2021 16:21
hangi oyun
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.07.2021 06:47
A plaque tales ps4 içinde tam sürümü kütüphaneye ekleniyor fakat oyunu açınca trial oluyor satın al diyorum gine oyunun sayfasına yönlendirip satın alındı diyor varmı böyle bi sorun yaşayan ?
cemakturk
cemakturk 29.07.2021 15:39
çünkü o ps5 için verildi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2021 23:07
senelik az bir miktara her ay 3 oyun veriyor. bu pahalılıkta ne istiyorsunuz. verilen oyunları beğenmeyenlere diyorum.
MK Okuru
MK Okuru 29.07.2021 15:29
Nihat Hatipoğlu konuştu hocam şükredelim halimize değilmi
MK Okuru
MK Okuru 29.07.2021 06:42
Hahahahahah zorla verior bu olmadan onlayn oynayamıosun yoksa kim …. Pilents ve zombiyi
Kalan Karakter : 300 Gönder
PlayStation Plus ağustos oyunları resmi olarak açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×