PlayStation Plus Eylül 2021 oyunları sızdırıldı

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 30.08.2021 - 17:53
PlayStation Plus Eylül 2021 oyunları, Fransız asıllı bir site olan Dealabs tarafından sızdırılmış bulunuyor. Yeni oyunlar yakında açıklanacak.

Her ayın sonlarına doğru mutlaka çeşitli sızıntılarını görüyor olduğumuz PlayStation Plus aylık oyunları, bu ay içerisinde de sızdırılmış bulunuyor. Sony tarafından resmi olarak açıklanmasına birkaç gün kalan PlayStation Plus Eylül 2021 oyunları, Fransız asıllı bir site olan Dealabs tarafından sızdırıldı. Daha önce de yapmış olduğu PlayStation Plus sızıntılarıyla bilinen Dealabs, PlayStation Plus'ın eylül ayında abonelerine; Overcooked! All You Can Eat, Hitman 2 ve Predator: Hunting Grounds oyunlarını vereceğini sızdırdı.

PlayStation Plus Eylül 2021 oyunları sızdırıldı

Sızdırılmış olan üç oyundan bir tanesi sadece PlayStation 5 kullanıcıları için olacak. Bu oyunun Overcooked! All You Can Eat olduğu tahmin edilirken, içerisinde tüm Overcooked oyunlarını ve DLC'lerini barındıran beşinci yıldönümü koleksiyonu, PlayStation Plus'a dâhil olacak. Ayrıca paket, içerisinde yeni içerikler ve konsollar için eski seviyelerin yeniden düzenlenmiş versiyonlarını da barındırıyor.

PlayStation Plus Eylül 2021 oyunları sızdırıldı

Verilecek olan bir diğer PlayStation Plus eylül oyunu ise, genel itibariyle gizlilik odaklı ve oyun dünyasının en ünlü serilerinden bir tanesi olan Hitman serisinden Hitman 2 olarak bahsedilirken, son oyununda çok oyunculu odaklı bir yapım olan Predator: Hunting Grounds olduğu iddia ediliyor. Bahsettiğimiz tüm oyunların sadece birer sızıntıdan ibaret olduğunu ve herhangi resmi bir açıklamaya dayanmadıklarını belirtmekte fayda var. PlayStation Plus oyunlarının Sony tarafından resmi olarak açıklanmasına sadece birkaç gün kalmış bulunuyor. Sızıntının doğru olup olmadığını PlayStation tarafı gösterecek.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2021 01:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.09.2021 17:00
çöp kamyonu da verecekler mi bu oyunlarla birlikte.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.09.2021 11:18
ilkin Kenan imirzalıoğlu sandım
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.08.2021 22:53
Gelecek ay da Mario verirler artik
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.08.2021 22:28
Hitman 2 mi yok artık :o
Kalan Karakter : 300 Gönder
PlayStation Plus Eylül 2021 oyunları sızdırıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×