PlayStation Plus Haziran 2023 oyunları belli oldu

Berkcan Aktürk
Berkcan Aktürk 1.06.2023 - 18:13
Aboneler, PlayStation Plus Haziran 2023 oyunları için 6 Haziran ile 3 Temmuz arasında, kendi kütüphanelerine ekleyebilirler.

PlayStation, her ay Plus üyelerine özel olarak verdiği ücretsiz oyunlara haziran ayında da devam ediyor. Bu ay abonelere özel olarak üç oyun PlayStation Plus kütüphanesinde yer alacak. Aboneler, PlayStation Plus Haziran 2023 oyunları için 6 Haziran ile 3 Temmuz arasında, kendi kütüphanelerine ekleyebilmek için vakitleri bulunuyor. Ayrıca, Mayıs ayında PS Plus üyelerine özel olarak verilen GRID Legends, Chivalry 2 ve Descenders'ı kütüphanenize eklemek için 6 Haziran Salı gününe kadar vaktiniz olduğunu hatırlatalım. Önümüzdeki haftalarda 16 oyunun daha duyurulması bekleniyor.

PlayStation Plus Haziran Oyunları

NBA 2K23 (PS4|PS5)

PlayStation Plus'ın haziran oyunları arasında, diğer oyunlara göre daha fazla dikkat çeken NBA 2K23, en sevdiğiniz NBA, WNBA takımları ve yıldızları ile oynayabileceksiniz. MenajeMyCAREER veya The W'de dünyanın en iyi oyuncularıyla oynayabilecek ve gerçekçi oyunun zirvesini yaşabileceksiniz. r olarak oynayabildiğiniz veya MyNBA'de Commissioner olarak lige katıldıgınız 2K23, bu ay Plus üyeleriyle buluşuyor. PlayStation Plus üyeleri, özel olarak MyTeam oyun içi paketlerine de erişebilecek.

PlayStation Plus Haziran Oyunları - 1

Jurassic World Evolution 2 (PS4|PS5)

PS Plus'ın Haziran ayında ücretsiz olarak verdiği bir diğer oyun ise, Jurassic World Evolution 2. Frontier'ın 2018 yılında piyasaya sürdüğü Jurassic World, heyecan verici yeni özellikleri, dört ilgi çekici oyun modu ve dinozorlardan oluşan genişletilmiş bir liste ile kendinize yeni maceralar arayabilirsiniz. Jurassic World Evolution'ın bu oyununda kendi Jurassic World'ünüzü inşa edip, ziyaretçilerin akın akın gelmesini sağlayabilirsiniz.

PlayStation Plus Haziran Oyunları - 2

Trek to Yomi (PS4|PS5)

Haziran oyunları arasında duyurulan Trek to Yomi, sürükleyici hikayesi ve ultra şık bir sinematiği ile ilgi çekiyor. Aksiyon-Macera oyunu olan Trek to Yomi'de, insanları kurtarmak için verdiği sözü tutmaya çalışan bir kahramanı canalandırıyoruz. Karakterimiz, ölmek üzere olan ustasına verdiği söz ile kendi köyünü ve sevdiği insanları korumak adına kendini tehlikeye atıyor. Flyiing Wild Hog tarafından geliştirilen ve Devolver Digital tarafından yayınlanan bu yapımı oynarken keyif alacağınızın garantisini verebiliriz.

PlayStation Plus Haziran Oyunları - 3

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 4.10.2023 10:47
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.06.2023 23:37
Nba 2k23 yok
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.06.2023 05:54
Oyun çıkmıyor ki nasıl tatmin etsinler. Geliştiriciler Nvidia yüzünden oyun yapamıyor. Her ay kart çıkarıyor, hangi karta oyun yapacaklarını şaşırdılar. Yapamıyorlar. Sonunda Nvidia oyun dünyasından çıkacak gibi görünüyor.
Kalan Karakter: 300 Gönder
PlayStation Plus Haziran 2023 oyunları
İlginizi Çekebilir