PlayStation Plus isteyen?

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 14.12.2011 - 11:02
Sony'den 30 günlük jest.
Geçtiğimiz sene içerisinde PlayStation Network üyeleri için ücretli olarak sunulan ve üyelerin özel fırsatlardan yararlanmasını sağlayan PlayStation Plus üyeliği, belirtilene göre Sony tarafından 30 günlük deneme sürümü halinde kullanıcılara sunulmaya başlandı.

Belirtilene göre Sony'den gönderilen e-postaların içerisinde üç adet kod bulunuyor. Kendiniz ve iki arkadaşınızın kullanımı için gönderilen kodları kullanabilmek için bir kredi kartı sahibi olmanız gerekiyor.

PlayStation Plus isteyen?
31 Mart 2012 tarihine kadar kullanılabilen kodların, henüz Türkiye'deki kullanıcıların yararlanıp yararlanamadığı ise belli değil.
Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
PlayStation Plus isteyen?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×