Playstation Plus Video servisi mi geliyor?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 21.04.2021 - 18:32
Ortaya çıkan sızıntılara bakacak olursak Sony, Playstation Plus Video Pass sistemi ile abonelik servisini genişletmeyi hedefliyor.

Playstation Plus Video Pass sızdırılan bazı görsellerin sonucunda ortaya çıktı. Henüz resmi bir açıklama yapılmasa da Sony, Playstation Plus Video Pass sistemi ile birlikte mevcut PS Plus abonelik servisini genişletmeyi hedefliyor. Henüz detayları belli olmayan bu servisin ayrı bir abonelik mi olacağı yoksa Playstation Plus servisine mi ekleneceği ise henüz belli değil. Playstation Plus kullanıcılarına sunulması halinde Sony'nin daha fazla abone çekmek için bu tarz bir uygulamaya baş vurduğu da düşünülüyor.

Sony, PlayStation Plus Video Pass sistemi üzerinde çalışıyor

Playstation Plus Video servisi mi geliyor?

Video Games Chronicle sitesinin haberine göre Sony'nin bu yeni servisi firmanın resmi sitesi üzerinden sızdırılmış. Playstation Polonya sayfası üzerinde kısa bir süre aktif edilen bu sayfa hemen sonrasında ise apar topar yayından kaldırılmış. Tabi bu süreçte durumu fark eden kullanıcılar gerekli ekran görüntülerini almayı başarmışlar.

Servis ile ilgili açıklamalarda ise Playstation Plus için kısa süreli bir avantaj durumundan bahsedilmiş. Deneme süresinin tüm PS Plus üyelerine açılacağı ve bu sürenin de 22 Nisan 2022 tarihine kadar süreceği bilgiler arasında yer alıyormuş. Yani Sony'nin en azından bir yıllık bir süre ile bu servisi kullanıcılarına sunma fikrinin olduğunu düşünebiliriz. Servis ile ilgili ortaya çıkan görsellerde ise Sony imzasını taşıyan Bloodshot, Venom ve Zombieland: Double Tap gibi filmleri görüyoruz. 

Öte yandan Sony geçtiğimiz aylarda Playstation Store'da yer alan Film ve TV şovları bölümünü kapatacağını duyurmuştu. 31 Ağustos itibari ile kullanıcıların PS Store üzerinden film ya da dizi satın alamayacakları ve kiralayamayacakları açıklanmıştı. Sony bu kararın ardından Film ve diziler için farklı arayışlar içerisinde olabilir. Tabi tüm bu iddiaların ardından Sony'den yapılacak resmi açıklamayı da bekliyoruz.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 7.05.2021 09:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 22:58
HAHA.. Hiç güleceğim yoktu. Zaten Sony'den GamePass benzeri bir sistem beklemek hata. Konsoluna Netflix çakması bir sistem getiriyor. Getirmese daha iyi.
MK Okuru
MK Okuru 25.04.2021 11:41
20:09 olmayan şeyi nasıl duyuracaklar
MK Okuru
MK Okuru 22.04.2021 20:09
onu daha duyurmadılar. bu haber farklı. Nasıl bağdaştırdınız?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.04.2021 00:09
Film izlemiyorumki oyun warken filmi napam
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 21:20
Xbox one'daki TV olayı olacak gibi duruyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 18:36
Filmler yerine gamepass e rakip oyun sistemi bekliyoruz sony
Kalan Karakter : 300 Gönder
Playstation Plus Video servisi mi geliyor?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×