PlayStation'dan ilginç 1 Nisan şakası!

Çağlar Avcıl
Çağlar Avcıl 2.04.2015 - 09:15
İşte karşınızda Playstation Flow...
Dün, birçok oyun firması oyunculara şaka yaptı. Hatta bunlar arasında Hideo Kojima’nın oyun editörlüğüne geçiş yaptığı da yer alıyordu. Ancak en ilginç 1 Nisan şakalarından biri PlayStation’dan geldi.

Sony, PlayStation Flow adını verdikleri yeni teknoloji ile kolunuza ve gözünüze taktığınız aparatlar sayesinde yüzerek de karakterinizin sudaki hareketlerini kontrol edebileceğinizi anlatan bir reklam filmi yayımladı. Reklamda, oyundaki karakteriniz suya girdikten sonra siz Flow cihazınızı eşleştiriyor ve sonra da havuzda yüzerek karakterinizin hareketlerine kulaçlarınızla yön veriyorsunuz. Hatta sudan çıktıktan sonra sizi aniden kurutan bir apartı da mevcut.

Kulağa saçma veya gereksiz görünse de Sony çektiği reklamda işi gerçekten ciddiye almışa benziyordu. Tabii daha sonradan yayınladıkları kısa vir video ile 1 Nisan şakası yaptıklarını, böyle bir teknolojinin bulunmadığını ancak VR başlığı Project Morpheus ile bu tip deneyimlere oldukça yakın olduğumuzu belirttiler.

İşte bahsi geçen videoları aşağıda izleyebilirsiniz:

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2021 02:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
PlayStation'dan ilginç 1 Nisan şakası!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×