Pokemon Black ve White, rekor kırdı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 26.08.2010 - 10:58
Japonlar, 'seni seçtim Pikachu' diyor
Bir dönem ülkemizde de inanılmaz bir hayran kitlesi bulunan Pokemon, Japonya'da rekor kırmaya devam ediyor.

Game Freak tarafından Nintendo DS için geliştirilen RPG türündeki yeni Pokemon oyunları Pokemon Black ve White, 1 milyon ön sipariş miktarına ulaşarak Japonya'daki en hızlı satan Pokemon oyunları ünvanını elde etti.

Pokemon Black ve White, 18 Eylül'de Japonya'da raflarda olacak. Amerika ve Avrupa çıkış tarihleri olarak ise, 2011'in İlkbahar dönemi gösteriliyor.

Pokemon Black ve White, rekor kırdı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 03:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
Pokemon Black ve White, rekor kırdı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×