Pokemon kartları çalan adam polis tarafından aranıyor

Pokemon kartları çalan adam polis tarafından aranıyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 15.01.2018 - 04:15
En büyük suçu işleyen adam.

Daha önceden işlenen çok garip suçlar duyduk. Bu da kesinlikle o suçların arasına girecek şekilde. Amerika Birleşik Devletleri'nde bir dükkana giriş yapan kişi, 300 dolar değerinde Pokemon kartlarını cepleyerek olay yerinden uzaklaştı. Bölge polisi ise kendisini arıyor. " Pokemon hırsızı " adı verilen şahıs, dükkanın önüne park ettiği arabasından inerek dükkana giriyor ve soğuk kanlı bir şekilde Pokemon kartlarını cebine koyarak olay yerinden arabası ile uzaklaşıyor.

Pokemon kartları çalan adam polis tarafından aranıyor

Güvenlik kamerası ile çekilen görüntüler, Mentor Police Department tarafından Facebook'ta yayınlandı. Şahısın olay yerinden uzaklaştığı arabanın plakasını bile belirten polis, kendisini durmaksızın arıyor. Açık renk bir SUV kullandığı belirtilen şahısı görenlerin araması için bir de numara bırakılmış. Arkadaşların dertleri çalınan Pokemon kartlar olunca, insan kıskanmıyor değil. Sosyal medyada alay konusu olan olay için bir çok başarılı şakalar mevcut. İşin ironik ve herkesin merak ettiği taraf ise 300 dolarlık Pokemon kartı paketi çalan kişiye istediği Pokemon çıkmazsa başka bir dükkanı soyup soymayacağı.

Pokemon kartları çalan adam polis tarafından aranıyor

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2021 12:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×