Pokemon Unite mobil sürümü bugün çıkıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 22.09.2021 - 11:50
Geçtiğimiz günlerde Nintendo Switch versiyonu ile karşımıza çıkan Pokemon Unite mobil sürümü bugün itibari ile indirilebilecek.

Pokémon’un ilk takım tabanlı stratejik savaş oyunu Pokémon UNITE mobil platformlar için bugün çıkıyor. Daha önce Nintendo Switch için karşımıza çıkan oyun, bugün itibari ile iOS ve Android kullanıcılarının deneyimine sunulacak. Konuyla ilgili gelen bilgiler ve oyunun özellikleri şu şekilde;

Pokemon Unite mobil sürümü bugün çıkıyor

Tamamen ücretsiz olup isteğe bağlı oyun içi satın alımlar içeren Pokémon UNITE, App Store ve Google Play’den indirilebilecek. Ayrıca çok yakında çıkacak yepyeni mücadele bileti, Pokémon Eğitmenlerine sunulacak. Eğitmenler Nintendo Hesaplarını veya Pokémon Eğitmen Kulübü hesaplarını bağlayarak Pokémon UNITE kayıt verilerine hem Nintendo Switch üzerinden hem de mobil aygıtlarından erişebilecek.

Beş milyonun üzerinde ön kayıt alan mobil aygıt çıkışını kutlamak için, Pokémon UNITE’ın mobil versiyonundaki oyun içi etkinliği 31 Ekim Pazar, TSİ 18:59’a kadar tamamlayan tüm Eğitmenlere ön kayıt kampanyası dahilinde şu ödüller verilecek: 1000 Aeos bileti, Pikachu için Unite lisansı ve Pikachu için Festival Stili adındaki özel Parlak Giysi. 7,5 milyon ön kayıt sayısına ulaşıldığı takdirde Eğitmenler 1000 Aeos bileti daha alacak!

Mücadele bileti Galaktik Hayalet 094 bugün başlıyor

Yeni mücadele bileti Galaktik Hayalet 094, Pokémon UNITE’ın mobil çıkış tarihi olan 22 Eylül Çarşamba günü başlıyor.  Bu yeni mücadele bileti, oyuna uzay temalı öğeler getiriyor. Oyuncular günlük ve haftalık görevleri tamamlayarak mücadele bileti seviyelerini yükseltebilecek ve seviyelerine özel ödüller alabilecekler. Ayrıca premium bilet satın alan oyuncular daha fazla ödül alabilme şansına sahip olacak.

Pokemon Unite mobil sürümü bugün çıkıyor

Karşınızda Unite takımları

Unite takımları adındaki yeni özellik 22 Eylül Çarşamba, yani yarın, oyunun mobil ve Nintendo Switch versiyonlarına eklenecek. Bu yeni özellik sayesinde Eğitmenler kendi takımlarını yaratabilecek veya var olan takımları arayıp diğer oyuncularla birlikte bu takımlara katılabilecekler. Ayrıca çeşitli takım etiketlerini seçerek kendilerine benzer Eğitmenleri kolayca bulabilecekler.

Oyunun Nintendo Switch versiyonunun çıkış bonusunu kaçıran Eğitmenler, 22 Eylül Çarşamba’dan itibaren özel bir görev ile Zeraora’nın Unite lisansını kazanmak için yeni bir şansa sahip olacak. Halihazırda Zeraora’nın Unite lisansına sahip ola oyuncular ise Aeos parası alacak.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2021 22:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2021 11:28
pikaçu ne gidiyor top mu
Kalan Karakter : 300 Gönder
Pokemon Unite mobil sürümü bugün çıkıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×