Popüler Warcraft 3 modu Legion TDnin yeni versiyonu Steame eklendi

Murathan Özlü
Murathan Özlü 5.10.2021 - 13:55
Dota'nın ardından başka bir popüler Warcraft 3 modu Legion'ın devam oyunu Steam'de satışa çıkarak başlı başına bir oyun oldu.

Dota veya Warcraft 3 ile biraz içli dışlı olmuş olan herkes Dota markasının Steam'e geçişini hatırlayacaktır. İşte Dota 2'nin ardından başka bir popüler Warcraft 3 modu Legion TD'nin devamı Legion TD 2, 2016'da başlayan Kickstarter kampanyasının ardından geçtiğimiz günlerde Steam'e eklendi.

Legion TD modu, 2009 yılında Warcraft 3 için yayınlanmış bir "Tower Defense" moduydu ve (o zamanın) Battle.Net'inin en popüler oyunlarından biri haline gelmişti.

Warcraft 3 modu Legion TD devam oyunuyla Steamde

Legion TD 2 Steam'e 1 Ekimde eklendi ve 8 Ekime kadar sürecek bir promosyonları var.  LTD 2, içinde moba elementleri de barındıran bir "Kule Savunma" oyunu. Oyun, yapay zekaya karşı singleplayer, co-op, ikiye iki veya dörde dört maçlar halinde oynanabiliyor.

Warcraft 3 modu Legion

Oyunun mantığı ise oldukça basit. Ordu kur, kendi kralını koru ve düşmanı yok et. Ancak oyuna çeşitlilik katan faktör elinizin altındaki ırk ve asker türlerinin fazlalığında yatıyor. Oyundaki çeşitlilik sayesinde uygulanabilecek ofansif ve defansif stratejilerin nerelere varabileceği, oynayan oyuncunun hayal gücünün sınırlarına kalıyor.

Proje ekibinin başındaki Brent "Lisk" Batas, Reddit'te katıldığı "Sorunlarınızı cevaplıyorum" gönderisinde oyunun çıkışından sonra yeni içerikler, oynanış güncellemeleri ve geliştirmelerin sürekli geleceğini ifade etti.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2021 23:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.10.2021 22:38
bir de 3 koridor u yeniden yapsalar keşke
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.10.2021 18:24
hero siege vardi ya, o da guzeldi
Kalan Karakter : 300 Gönder
Popüler Warcraft 3 modu Legion TDnin yeni versiyonu Steame eklendi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×