Dota 2 International 2021 dijital etkinliğe çevirildi

Murathan Özlü
Murathan Özlü 4.10.2021 - 16:33
Bu yıl Bükreşte düzenlenmsi planlanan Dota 2 International 2021 pandemi önlemleri sebebiyle fiziksel değil dijital ortamda gerçekleşecek.

Bu hafta içerisinde başlaması planlanan Dota 2 International 2021 koronavirüs önlemleri kapsamında fiziksel değil çevrimiçi etkinlik olarak gerçekleştirilecek.  Eylül ayında yayınladığı The International 2021 duyurusunda Dota 2 32 bit desteğinin yakında sona ereceğini duyuran Valve, dün yayınladığı blog gönderisinde Romanya'a artan Covid 19 vakaları sebebiyle etkinliğin dijital olarak gerçekleştirileceğini duyurdu. Bilet alanlara paraları otomatik olarak iade edilecek.

Dota 2 International 2021 çevrimiçi gerçekleşecek

7 Ekim perşembe günü başlayacak olan Dota 2 etkinliğinin Bükreş'te düzenlenmesi bekleniyordu.  Valve konu ile ilgili şu açıklamayı yayınladı:

" Dota 2 hayranları ile bu etkinlikte yüz yüze buluşmaktan daha fazlasını isteyemezdik ancak bunu, herkesin sağılığını tehlikeye atmadan gerçekleştirmemiz artık mümkün gözükmüyor. Romanyadaki Covid-19 vakalarının durumunu ve Bükreşte yeni uygulamaya konulan kısıtlamaları dikkatline gözlüyorduk" ifadeleri kullanıldı.

Dota 2 International 2021

Valve açıklamalarına şöyle devam etti:

"Etkinliğe katılan  oyuncularımızın, hayranlarımızın ve prodüksiyon ekibinin güvenliğini tehlikeye atmamak için The International 2021'in tüm biletlerini geri ödeme kararı aldık. "

Valve The International 2021'in planladığı gibi 7 Eylül'de başlayacağını ve dünyanın en iyi Dota takımlarının kapışacağı çevrimiçi etkinliği sabırsızlıkla beklediklerini duyurdu.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2021 00:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dota 2 International 2021 dijital etkinliğe çevirildi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×