Portal 2'nin kapak tasarımı çok güzel

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 25.12.2010 - 13:21
Umarız oyunun kendisi de güzel olur

Orange Box paketinde ücretsiz olarak sunulan ilk Portal oyunu hem hikayesi, hem oynanış elementleri hem de müzikleriyle oyuncular tarafından çok sevilmişti. Poral 2 daha geniş bir senaryo ve çok geniş içerikli oynanış unsurlarıyla nisan ayında bizlerle olacak. Oyunun kapak tasarımı belli oldu. Portal 2 PC, Xbox 360 ve Playstation 3 için nisan ayında satışa sunulacak.

Yorumlar 24
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Portal 2'nin kapak tasarımı çok güzel

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×