Portal çocuğu ve odası

Mahmut Saral
Mahmut Saral 22.11.2011 - 17:34
Evde portallar açarak gezmek ister miydiniz?
Valve'ın bulmaca FPS oyun serisi Portal, birçoğumuz tarafından beğenilen bir isim. Son olarak geçtiğimiz İlkbahar döneminde Portal 2'yle karşılaşmıştık. Şu an bu oyun, Steam'de indirimli olarak satılıyor. Bir de oyun hayranları var tabii ki. Her oyunda olduğu gibi Portal'da da sağlam hayranlar görmek mümkün. İşte onlardan biri ve odası. İyi seyirler.Yorumlar 33
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 12:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Portal çocuğu ve odası

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×