Prison Architect için hapisten kaçma modu geliyor

Prison Architect için hapisten kaçma modu geliyor

Furkan Güler
Furkan Güler 28.11.2017 - 14:51
Yeni mod oyunu tam tersine çeviriyor.

Prison Architect ile birlikte oyunculara detaylı bir hapishane kurma ve yönetme simülasyonu sunan Double Eleven geliştiricileri, sevilen oyun için yeni bir mod daha duyurdu. The Escape Mode alını alan indirilebilir içeriğin 2018 yılında oyuna ekleneceği söyleniyor. Yeni gelecek olan bu indirilebilir içerik sayesinde oyuncular mahkum olarak oyuna devam edecek. Hapishaneden kaçmak için çeşitli yöntemler arayacağımız bu modun, oyunun kendisinde olduğu gibi yine oldukça detaylı olması bekleniyor. İndirilebilir içerik için sadece kısa bir fragman yayınlayan geliştirici ekip, daha fazla bilgi vermekten kaçındı. Oyun modunda tek bir mahkumu mu kontrol edeceğiz? Yoksa birden fazla bir grup mahkumu mu kontrol edeceğiz? Şimdilik belli değil.

Prison Architect için The Escape Mode duyuruldu

Hatırlayacağımız üzere bu konsepti işleyen zaten The Escapist isimli bir oyun serisi vardı. Retro grafiklere sahip olan bu oyun serisi temelinde bulmacalara dayanan bir aksiyon oyunuydu. Prison Architect'in duyurulan bu modu ise bakalım nasıl bir yapıda olacak? Merak içerisinde bekliyoruz. Ayrıca indirilebilir içeriğin paralı mı, yoksa ücretsiz mi olacağı henüz belli

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 07:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.12.2017 16:42
Bu mod oyuna geleli 2 yıl oldu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2017 19:15
Zaten bu mod oyunda var diye biliyorum ben
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×