Profesyonel Sihirdarın Tercihi Oyun Bilgisayarı

Profesyonel Sihirdarın Tercihi Oyun Bilgisayarı

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 5.10.2015 - 14:22
League of legends şampiyonlarının vazgeçilmezi Monster gaming laptop.
League of legends şampiyonlarının vazgeçilmezi Monster gaming laptop, arenalarda fırtına gibi esmek için geliyor. Sunduğu benzersiz performans ve yüksek oynanabilirlik ile turnuvalar hiç olmadığı kadar çekişmeli bir hale geliyor.

Profesyonel Sihirdarın Tercihi Oyun Bilgisayarı

League of Legends 5.16 Yaması Hakkında Bilmeniz Gerekenler


Geçen ay karşımıza çıkan 5.16 yaması beraberinde birçok yeniliği de getirdi. Bu yamanın ana temalarından bir tanesini ve hatta en önemlisini oluşturan Ezergeçer şampiyonları, defansif eşyalar ile nasıl bir düzene gideceğinize karar verebileceğiniz bir hale geldi. Dünya şampiyonası gittikçe yaklaşırken ve heyecanın tavan yaptığı şu günlerde, Ezergeçer’lere yapılan bu yama oldukça dikkat çekici. Rakiplerini parçalarına ayırma potansiyeli bulunan Nasus, Darius gibi şampiyonların Ezergeçer kategorisinde bulunduğu, özellikle koridorda takımınıza zor anlar yaşatan bu şampiyonlar, oynanışı şampiyona öncesinde dengede tutmak için artık daha defansif eşyalar kullanabiliyorlar.

Sonbaharın gelmesi ile eski sezon son demlerini yaşarken, oyun içi dengeyi sağlamak amacıyla metaya damga vuran Rumble, Victor, Alistar gibi tercihlerin gücünü bir nebze düşüren 5.16 yaması, birçok oyuncu için dengeleri değiştirecek nitelikte oldu. Mevcuttaki taktik ve stratejilerini buna göre belirleyen oyuncuları oldukça zorlayacak bu değişiklikler, elbette bir başka sorunu da su yüzüne çıkardı. Artan animasyon ve görsel efektler, rune kullanımları ve minionların geldiği son evre ile içinden çıkılmaz bir hale gelen fps sorunu bir kere daha karşımıza çıktı. Bunun nedenini ise halihazırda hepimiz biliyoruz. Eski ve kadim dostumuz, sayısız turnuvalara katıldığınız ancak gün geçtikçe elden ayaktan düşmeye başlayan bilgisayarlarımız. Şimdi gelin turnuva kazananlarının da bir numaralı tercihi olan Monster Gaming Laptop modellerini inceleyelim.

Profesyonel Sihirdarın Tercihi Oyun Bilgisayarı

Dünya Şampiyonasından Önce Bilgisayarları Yenileme Zamanı


Şampiyona öncesi Nexus’a giden yolda kazanan takımların tercih ettiği bir numaralı gaming laptop modeli olan Monster, sunduğu seçenekler ile League of Legends başta olmak üzere MOBA oyuncularına benzersiz seçenekler sunuyor. Yüksek performansı ev işlevselliği bir araya getirerek laptop üretimi yapan Monster, tam bir performans canavarı olmayı amaçlıyor. En yeni nesil işlemcileri, en yüksek çözünürlüklü ekran kartlarını ve etkin bellek seçeneklerini bünyesinde barındıran oyun bilgisayarı modeller,, kusursuz bir oyun deneyimi sunuyor.

Gerek ihtişamlı jungle savaşları, gerekse dps’in durmadığı koridor karşılaşmaları sırasında dahi sağladığı yüksek fps değerleri ile tüm yeteneklerinizi sergilemenizi sağlayan Monster, etkin soğutma sistemi ile de öne çıkıyor. Isınma problemine çift fan sistemi ile etkin bir çözüm üreten Monster oyun bilgisayarları, tüm parçalarına etkin bir soğutma sağlıyor. Yaptığı önemli iş ortaklıkları ile dünya devi yazılım ve donanım firmalarının gücünü arkasına alan Monster, en iyi oyun bilgisayarı üretmek amacıyla kişiye özel çözümleri de bir arada sunuyor.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 03:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.10.2015 08:08
Lol klozette oynasan yine calisir bunq ozel bilgisayar sacma geldi
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2015 11:09
ben tuvalet kagıdına yükledim yine çalıştı .
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.10.2015 14:32
güzel reklam
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×