Project Scorpio Edition'ın Amazon stokları çoktan tükendi

Project Scorpio Edition'ın Amazon stokları çoktan tükendi

Furkan Güler
Furkan Güler 21.08.2017 - 11:32
Xbox One X'in koleksiyoncu sürümü şimdiden kara borsaya düşmüş olabilir.
Güçlü donanımlar ile oyunları en yüksek kalitede oynatma sözü veren Xbox One X'in koleksiyoncu sürümü Project Scorpio Edition'un stokları çoktan tükendi. Gelen bilgilere göre yeni konsolun özel sürümünü Amazon sitelerinde bulmak şimdilik imkansız durumda. İngilere, Amerika ve Almanya sitelerinde stokları tükenen konsolu yakın saatler içinde diğer Amazon sitelerinde de göremeyebiliriz.

Şu anda ön sipariş olarak satılan  Xbox One X Project Scorpio Edition'ın bu kadar rağbet göreceğini kimse beklemiyordu. Ancak video oyunlar konusunda koleksiyon yapan oyuncular görünüşe göre Project Scorpio'yu oldukça beğenmiş.

Project Scorpio Edition'ın Amazon stokları çoktan tükendi
Eğer Xbox One X Project Scorpio Edition'ı satın alma niyetiniz varsa elinizi çabuk tutmanız gerektiği konusunda sizi uyaralım. Keza konsol yakın bir tarihte Türkiye'de de bulunmayabilir. Bu arada konsolun yurt dışı fiyatının US$499, €499, £449, CA$599 ve AU$649 şeklinde olduğunu belirtelim. Analistler fiyat nedeniyle Microsoft'un yeni konsolunun başarısız olacağını ön görüyordu. Ancak bu ilgi Xbox One X için de olursa analistlerin yanılacağına kesin bir göz ile bakabiliriz.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 18:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.08.2017 07:37
Stoklar mı tükendi? Buradan XBox personellerine şu mesajı iletiyorum; Ne güz, ne güller ister, bu kalp bir sende titrer, çık hadi durma, senin bu eller. Bana sen lazımsın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.08.2017 12:42
muhteşem konsol
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×