PS3, artık 3 boyutlu oldu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 22.09.2010 - 10:38
3D özelliğinin de bulunduğu yeni güncelleme geldi
Sony, PS3 konsolu için 3.50 firmware'ını yayımladı. Bunu indiren kullanıcılar, artık PS3'lerinde 3D Blu-Ray izleyebilecek (Tabii ki 3D destekli TV'nizin de olması kaydıyla). Bunun yanından PS Move'u da web tarayıcısında imleç olarak kullanabileceksiniz. En çok karşılaşılan 14 sorun için yeni açıklamalar getirilirken, kullanıcıların Facebook hesaplarına erişimine de imkân tanınıyor. Son olarak PSN+ kullanıcı arayüzünde bazı düzenlemelerin yapıldığını da belirtelim.

PS3, artık 3 boyutlu oldu
Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
PS3, artık 3 boyutlu oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×