PS4 Özel oyunu Erica, PC'ye geliyor

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 8.04.2021 - 13:04
Daha önce PlayStation 4 özel oyunu olan interaktif kurgu türündeki Erica, Steam platformunda PC için de yakında yayınlanacak.

Garip bir malikaneyi konu alan gerilim türündeki bir interaktif kurgu olan Erica, ilk kez 2019'da PS4 için özel olarak piyasaya çıkmıştı. Bazıları oyunu sıkıcı bulurken bazıları ise oldukça beğenmişti. Her iki durumda da hikayeye dair belirli kısımlar öne çıkıyor. Erica olarak babasının ölümü hakkındaki gerçeği bulmayı umduğu gizemli bir konağa gidiyoruz ve maceramız burada başlıyor. FMV türündeki oyunlar genelde büyük bütçelerle geliştirilir ve bu oyunun müzikleri de ünlü Austin Wintory of Journey tarafından sağlanıyor.

Erica şimdi de PC'ye geliyor

Flavourworks'un geliştirdiği bu oyun, 25 Mayıs'ta PC platformu için yayınlanacak. Steam üzerinde hali hazırda mağaza sayfası açılmış durumda. Aynı zamanda oyun bu yılın başlarında iOS için de piyasaya sürülmüştü. FMV türündeki oyunların fosil CD-ROM'lara hapsolmasının önüne geçilmeye çalışılıyor ve bu anlamda atılan adımlar oldukça başarılı.

Erica PC'ye geliyor

Seçimlerin hikayeye doğrudan etki ettiği ve böyle olması gereken Erica, 25 Mayıs 2021'de Steam üzerinde satışa sunulacak. Şimdilik herhangi bir fiyatlandırma yapılmamış ancak dilerseniz istek listenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca oyunun fragmanını da hemen alt taraftan seyredebilirsiniz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2021 19:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.04.2021 11:20
Çöp oyun. Sakın paranızı kaptırmayın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.04.2021 16:11
Playstationda kim oynadı ki bunu PC ciler oynasın ya kimse tenezzül etmez bile
MK Okuru
MK Okuru 8.04.2021 21:00
telefonla oynadık hemde gayet de eğlenceli gizem dolu :)
MK Okuru
MK Okuru 8.04.2021 17:36
Niye? Sen oynamıyorsun diye kimse oynamıyor mu? Çerezlik bir oyun, aç-bitir-kapa.
Kalan Karakter : 300 Gönder
PS4 Özel oyunu Erica, PC'ye geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×