PS4 Özel oyunu Erica, PC'ye geliyor

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 8.04.2021 - 13:04
Daha önce PlayStation 4 özel oyunu olan interaktif kurgu türündeki Erica, Steam platformunda PC için de yakında yayınlanacak.

Garip bir malikaneyi konu alan gerilim türündeki bir interaktif kurgu olan Erica, ilk kez 2019'da PS4 için özel olarak piyasaya çıkmıştı. Bazıları oyunu sıkıcı bulurken bazıları ise oldukça beğenmişti. Her iki durumda da hikayeye dair belirli kısımlar öne çıkıyor. Erica olarak babasının ölümü hakkındaki gerçeği bulmayı umduğu gizemli bir konağa gidiyoruz ve maceramız burada başlıyor. FMV türündeki oyunlar genelde büyük bütçelerle geliştirilir ve bu oyunun müzikleri de ünlü Austin Wintory of Journey tarafından sağlanıyor.

Erica şimdi de PC'ye geliyor

Flavourworks'un geliştirdiği bu oyun, 25 Mayıs'ta PC platformu için yayınlanacak. Steam üzerinde hali hazırda mağaza sayfası açılmış durumda. Aynı zamanda oyun bu yılın başlarında iOS için de piyasaya sürülmüştü. FMV türündeki oyunların fosil CD-ROM'lara hapsolmasının önüne geçilmeye çalışılıyor ve bu anlamda atılan adımlar oldukça başarılı.

Erica PC'ye geliyor

Seçimlerin hikayeye doğrudan etki ettiği ve böyle olması gereken Erica, 25 Mayıs 2021'de Steam üzerinde satışa sunulacak. Şimdilik herhangi bir fiyatlandırma yapılmamış ancak dilerseniz istek listenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca oyunun fragmanını da hemen alt taraftan seyredebilirsiniz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 18:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.04.2021 11:20
Çöp oyun. Sakın paranızı kaptırmayın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.04.2021 16:11
Playstationda kim oynadı ki bunu PC ciler oynasın ya kimse tenezzül etmez bile
MK Okuru
MK Okuru 8.04.2021 21:00
telefonla oynadık hemde gayet de eğlenceli gizem dolu :)
MK Okuru
MK Okuru 8.04.2021 17:36
Niye? Sen oynamıyorsun diye kimse oynamıyor mu? Çerezlik bir oyun, aç-bitir-kapa.
Kalan Karakter : 300 Gönder
PS4 Özel oyunu Erica, PC'ye geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×