PS5 özel oyunu Destruction AllStars'dan yeni fragman yayınlandı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 22.01.2021 - 12:54
Lucid Games tarafından geliştirilen araç tabanlı savaş oyunu Destruction AllStars'dan yeni fragman yayınlandı.

Sony'nin PlayStation 5 konsolunu tanıttığı "Oyunların Geleceği" etkinliğinde duyurulan oyunlardan biri de Destruction AllStars olmuştu. Lucid Games tarafından geliştirilen ve Sony tarafından yayınlanacak olan oyun, fütüristik bir arenada Rocket League benzeri bir araç deneyimi sunacak. Oyunun yayınlanan yeni fragmanına baktığımızda, oyundaki 16 oynanabilir karakterin tanıtıldığını görüyoruz. Hem araç içi hem de araç dışı aksiyon sahnelerinin de gösterildiği videoda, karakterlerin oyun mekaniklerine de yer verilmiş. 2 dakika uzunluğunda olan tanıtım fragmanı, savaş alanına renkli bir görünüm getiriyor.

 

PS5 özel oyunu Destruction AllStars'dan yeni fragman yayınlandı

Destruction AllStars'da 16 oynanabilir karakter olacak

Yıldızlar ve araçlar çarpışıyor. Tehlikeli yarışçıların en gözde spor etkinliği olan ve dünya çapında fenomene dönüşen Destruction AllStars’ta arenaya hükmedeceksiniz. Zamanlama, taktik ve yeteneğinle yoğun, araç tabanlı dövüş sisteminde ustalaşarak dünyanın dört bir yanındaki arenalarda devasa hasarlara, yıkıma ve kargaşaya yol açacaksınız. İsterseniz direksiyon başına geçip ortalığı birbirine katın, isterseniz de araçtan inip saldırılardan kaçındığın, araçları kaçırdığın, yetenekler kullanarak araçları sabote ettiğin nefes kesici bir parkur aksiyonuna atılın.

Oyunda yeterince kaos yaratarak AllStar'larının özel yeteneklerle dolu eşsiz kahraman araçlarını güçlendirin. 16 ünlü AllStar'dan meydana gelen Destruction ekibi, eğlence ve yıkım için yarışmayı heyecanla bekliyor. Kemerinizi takın ve aksiyonun su gibi aktığı, yoğun, bomba gibi ve öngörülemez yarışmalara katılıp Küresel Destruction Federasyonu Şampiyonu olmak için savaşın. Oyun, önümüzdeki Şubat ayında piyasaya çıkacak ve ilk iki ay PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak verilecek.

Son olarak oyunun yayınlanan "Meet Your AllStars" fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2022 06:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.01.2021 13:42
Nerdesin Real Abi? Bak adamlar çizgi film gibi oyun yapmışlar yine. Gel de eleştir hemen.
Kalan Karakter : 300 Gönder
PS5 özel oyunu Destruction AllStars'dan yeni fragman yayınlandı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×