PSP 2 için yeni söylentiler

Mahmut Saral
Mahmut Saral 26.10.2010 - 11:21
Ekranı daha büyük
Sony, PSP 2'ye dair bir planımız yok dese bile, her geçen gün ortaya atılan yeni iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Bu sefer ki söylentiler, PSP 2'nin ekranı hakkında. Belirtilenlere göre PSP 2'nin ekranı, var olan modele göre daha büyük. Daha iyi grafiklere ve HD kalitedeki videolara destek veriyor.

Doğrusunu söylemek gerekirse Sony'nin boş duracağını sanmıyoruz. Nintendo, 3DS modeliyle piyasaya giriş yapmaya hazırlanırken, Sony de büyük ihtimalle yeni taşınabilir konsolu üzerine kafa yoruyordur.

PSP 2 için yeni söylentiler
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 09:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
PSP 2 için yeni söylentiler

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×