PSP aşkı öldürüyordu

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 4.02.2011 - 14:24
PSP ile oynayan dalgın çocuk metro raylarına düştü.

Sony'nin NGP'si (PSP2) kendisinden sıkça söz ettirirken, İtalya'dan gelen bir haber taşınabilir konsolların sakıncalarını gözler önüne seriyor.

İtalya Milano'daki metro istasyonunda yürüyen 10 yaşındaki çocuk PSP oynayıp yürürken metro raylarına düştü. Alessandro Micalizzi adlı İtalyan vatandaşı tarafından çabucak kurtarılan çocuk olayı yaralanmadan atlattı.

Bu garip olayın güvenlik kamerasından çekilen görüntüsünü buyrun izelyin.

Yorumlar 71
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
PSP aşkı öldürüyordu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×