PSP'de GTA farkı

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
PSP'de GTA farkı
PC'de San Andreas rüzgârı ile oyuncuları kendine bağlayan GTA serisi, Sony'nin portatif konsolu PSP'de de olay yaratacak gibi görünüyor. El konsoluna uygun hale getirilen oyun, pek çok yenilik ile geliyor. Özellikle savaş sistemini el konsoluna uygun hale getiren yapımcılar, radyo kanallarına yenilerini eklemişler ve pek çok şarkının lisansını almışlar.

Ara videolar ve görevlerin uzunlukları ise kullanacağı medyanın az yer sunması neticesinde biraz kısaltılmış. 5'er dakika olması düşünülen görevler 2 dakika ile sınırlandırılmış. Konsolun portatif olmasından dolayı görev sürelerinin kısa olmasının daha kullanışlı bir sistem sunacağı düşünülüyor.

Çıkış tarihi hakkında henüz bir açıklama yapılmamasına rağmen oyunun tamamlanmasının en erken bu yılın sonunda gerçekleşeceği söyleniyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.08.2021 16:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
PSP'de GTA farkı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×