PUBG 12.2 güncellemesi PC ve konsollar için çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 16.07.2021 - 12:57
PC sunucularının ardından konsollar için de çıkan PUBG 12.2 güncellemesi ile birlikte oyuna 8x8 Taego haritası ekleniyor.

PUBG 12.2 güncellemesi PC platformu ile birlikte konsollar için de yayınlandı. 12.2 yaması her zaman olduğu gibi oyuna birçok yeniliği de ekliyor. Geçtiğimiz günlerde PC platformunda yayınlanan bu güncelleme ile birlikte konsollara da 8x8 Taego haritası aktif hale geliyor. Konuyla ilgili Krafton'un yaptığı açıklama şu şekilde

PUBG 12.2 güncellemesi PC ardından konsollar için çıktı

PUBG 12.2 güncellemesi çıktı ve beraberinde yeni bir 8x8 harita olan TAEGO’yu getiriyor. Ayrıca Survivor Pass: TAEGO artık PC ve konsol oyuncuları için yayında, böylece çeşitli TAEGO temalı ödülleri açmaya başlayabilirler. PUBG 12.2 Güncellemesi, geçen hafta PC'de kullanıma sunulmasının ardından bugün konsolda yayında. 

TAEGO’ya Hoş Geldiniz - TAEGO 1980'lerin Güney Kore'sinde, oyuncuların geniş ve açık sazlıklardan Hosan cezaevinin yakın bölgelerine kadar çeşitli bölgelerde mücadele etmesine fırsat veriyor. Geçtiğimiz birkaç yıl içinde çıkan ilk yeni 8x8 harita TAEGO, Geri Dönüş BR (ikinci şans mekaniği) ve Şahsi-OED (kendi kendini canlandırma öğesi) dahil olmak üzere bu haritaya özel, benzersiz özelliklere sahiptir.

PUBG 12.2 güncellemesi PC ve konsollar için çıktı

“Survivor Pass: TAEGO”nun Tanıtımı: Bu Survivor Pass'ın teması, çoğunlukla yeni harita TAEGO'dan esinlenmiştir. Oyuncular 50 seviye boyunca ilerledikçe çeşitli ödüller kazanabilirler. Hepsi bu kadarla da sınırlı değil - 50. seviyeyi geçen oyuncular madalyalar, amblemler ve G-Coin dahil olmak üzere bonus ödüller elde edebilirler.

Hyundai Pony Coupe ile Stil Sahibi Sürüşler - KRAFTON, Hyundai ile ilk konsept arabası olan Pony Coupe’yi PUBG’ye taşımak için partnerlik yaptı. TAEGO haritasına özel olarak, Pony Coupe TAEGO’daki çeşitli zeminlere sahip araziler için zenginleştirilmiş kontrol sağlayan dört çekişli bir tasarıma sahiptir. Pony Coupe, efsane otomotiv tasarımcısı Giorgetto Giugiaro tarafından tasarlandı ve ilk kez 1974'te prömiyeri yapıldı.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 29.07.2021 03:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.07.2021 18:58
Şu iğrenç oyunu milli spor gibi oynıyanlar varya daha birşey demiyorum. Başımızda milli spor olarak kalmasa yine iyidir
Kalan Karakter : 300 Gönder
PUBG 12.2 güncellemesi PC ve konsollar için çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×