PUBG 12.2 ve Don Lee'nin yer aldığı Sıfır Noktası kısa filmi çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 30.06.2021 - 17:18
Don Lee'nin başrolde olduğu ilk live action kısa filmi “Sıfır Noktası” çıktı. Ayrıca PUBG 12.2 güncelleme tarihi de açıklandı.

PUBG 12.2 güncellemesi test sunucularına eklendi ve 7 Temmuz'da tüm oyunculara açılacağı duyuruldu. Bu güncelleme haberi ile birlikte Train to Busan, The Eternals gibi yapımlarda boy gösteren ünlü oyuncu Don Lee'nin başrolde yer aldığı Sıfır Noktası (Ground Zero) isimli kısa film de yayınlandı. Firmanın 12.2 yaması ile ilgili yaptığı açıklama ve içerikler şu şekilde;

PUBG 12.2 ve Don Lee'nin yer aldığı Sıfır Noktası kısa filmi çıktı

Krafton, bugün, 1980'lerin Güney Kore'sinde yer alan yeni 8x8 harita TAEGO ile gelen PUBG Güncelleme 12.2'yi duyurdu. Güncelleme 12.2 ayrıca, yeni haritadaki ana temalara dayanan Survivor Pass: TAEGO'yu da sunuyor. Güncelleme 12.2, PC'de 7 Temmuz'da ve konsollarda ise 15 Temmuz'da çıkacak. Güncelleme 12.2'yi önceden incelemek isteyen oyuncular bugün PC test sunucusuna giriş yapabilirler. 

PUBG World Development sorumlusu Taehyun Kim “PUBG Studios, çeşitli boyutlarda eşsiz haritalar tanıttı ve sonunda Kore temalı bir harita olan TAEGO'yu sunmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz,” dedi ve “Yeni ve mevcut PUBG oyuncularının yeni haritada bulunan yeni oyun deneyimlerinden, özelliklerinden ve unsurlardan keyif alacaklarını umuyoruz," diyerek sözlerini tamamladı.

PUBG 12.2 ve Don Lee'nin yer aldığı Sıfır Noktası kısa filmi çıktı

TAEGO'daki Hosan cezaevinde geçen KRAFTON'un ilk canlı aksiyon kısa filmi “Sıfır Noktası” artık yayında. Don Lee'nin ("Marvel Studios' Eternals", "Train to Busan") oynadığı "Sıfır Noktası", PUBG Evreninde geçiyor ve Lee'nin muhalif bir cezaevinden kaçmaya çalışan haysiyetsiz bir mahkumu oynadığını görülüyor. Kısa film, yeni TAEGO haritasının lore hikayesi ile doğrudan bağlantılıdır. “Sıfır Noktası”, KRAFTON'un PUBG Evrenini genişletme sözünün ve yüksek kaliteli anlatıya odaklanan içerik aracılığıyla lore hikayesinin son örnekleri olarak Jonathan Frakes'in (“Star Trek: The Next Generation,” “Beyond Belief: Fact or Fiction”) oynadığı “Bilinmeyen Gizemler: Battlegrounds Doğuş Hikayesi”ne eşlik ediyor.

PUBG Güncelleme 12.2 ile ilgili diğer ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz. Detaylı PC yama notlarını buradan inceleyebilir, son yama raporu videosunu buradan izleyebilirsiniz. Konsol yama notları önümüzdeki haftalarda sunulacaktır.

TAEGO’ya Hoş Geldiniz - Geçen ayki PUBG 2021 Geliştirme Planında bahsedildiği gibi, TAEGO (eski adıyla Codename: Tiger) 1980'lerin Güney Kore'sinde, oyuncuların geniş ve açık sazlıklardan Hosan cezaevinin yakın bölgelerine kadar geniş ve çeşitli manzaralarda mücadele etmesine fırsat veriyor. Birkaç yıl içinde çıkan ilk yeni 8x8 harita olan TAEGO, Geri Dönüş BR (ikinci şans mekaniği) ve Self AED (kendi kendini canlandırma öğesi) dahil olmak üzere bu haritaya özel, benzersiz özelliklere sahiptir.

PUBG 12.2 ve Don Lee'nin yer aldığı Sıfır Noktası kısa filmi çıktı

“Survivor Pass: TAEGO”nun Tanıtımı: Bu Survivor Pass'ın teması, çoğunlukla yeni harita TAEGO'dan esinlenmiştir. Oyuncular 7 Temmuz'dan itibaren PC'de ve 15 Temmuz'dan itibaren konsolda 50 seviye boyunca ilerledikçe çeşitli ödüller kazanabilirler. Hepsi bu kadarla da sınırlı değil - 50. seviyeyi geçen oyuncular madalyalar, amblemler ve G-Coin dahil olmak üzere bonus ödüller elde edebilirler.

Hyundai Pony Coupe ile Stil Sahibi Sürüşler - KRAFTON Hyundai ile ilk konsept arabası olan Pony Coupe’yi PUBG’ye taşımak için partnerlik yaptı. TAEGO haritasına özel olarak, Pony Coupe TAEGO’daki çeşitli zeminlere sahip araziler için zenginleştirilmiş kontrol sağlayan dört çekişli bir tasarıma sahiptir. Pony Coupe, efsane otomotiv tasarımcısı Giorgetto Giugiaro tarafından tasarlandı ve ilk kez 1974'te prömiyeri yapıldı.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2021 16:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2021 18:39
Pubg 12.2
Kalan Karakter : 300 Gönder
PUBG 12.2 ve Don Lee'nin yer aldığı Sıfır Noktası kısa filmi çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×