PUBG 7.2 güncellemesi ile birlikte dereceli mod oyuna eklendi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 27.05.2020 - 15:27
PUBG 7.2 yaması yayınlandı. PUBG Corporation, 7.2 yaması ile birlikte dereceli mod sisteminin PUBG oyununa eklendiğini duyurdu.

Battle Royale denince akla ilk gelen oyunlardan biri olan ve ülkemizde de oldukça popüler olan PUBG'nin 7.2 yaması ile ilgili bilgiler yayınlanmaya devam ediyor. Firma yaptığı açıklama ile 7.2 yamasının yayınlandığını ve dereceli mod sisteminin oyuna eklendiğini duyurdu. Yapılan açıklama ve detaylar şu şekilde;

PUBG 7.2 güncellemesi ile birlikte dereceli mod oyuna eklendi

PUBG 7.2 Güncellemesi, PC, Stadia ve konsollar için artık erişilebilir durumda. PUBG’nin son sürümü uzun süredir beklenen Dereceli Modu, pompalı tüfekleri, benzin bidonlarını ve oynanıştaki yenilikleri de beraberinde getirdi. Bahsedilen değişikliklerin ana başlıklarını aşağıdaki içerikte görebilirsiniz, tüm yama notlarını ise bu link üzerinden inceleyebilirsiniz.

Yeni Mod: Tüm platformlardaki oyuncular artık Dereceli Modu deneyimleyebilecekler. Geleneksel savaş arenası becerilerini zorlayan bu modda toplam 64 oyuncu yer alıyor, kırmızı alan yok ve ganimetler her zamankinden daha hazır bir şekilde oyuncuları bekliyor. Güncelleme 7.2 bot rakipleri getirdi, ancak botlar Dereceli Modda yer almayacak. Tüm ayrıntıları yama notlarında inceleyebilirsiniz. Dilerseniz daha fazla bilgiyi en son yayınlanan geliştirici blogumuzda bulabilirsiniz.

PUBG 7.2 güncellemesi ile birlikte dereceli mod oyuna eklendi

Güncellemeler: Dereceli Modun tanıtılmasıyla birlikte her silah türünün özelliklerini güçlendirmek için birçok düzenleme yapıldı. En büyük değişikliklerden biri olan pompalı tüfeğin kafa ve uzuv bölgelerine olan hasarı arttırıldı. Bununla birlikte pompalı tüfeğin kullanımı, hareket sırasında azaltılmış ceza oranı, mesafeli vuruşlarda daha az hasar ve düz ateşlerde daha iyi vuruşla geliştirildi.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2021 23:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
PUBG 7.2 güncellemesi ile birlikte dereceli mod oyuna eklendi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×