PUBG 7.2 yaması ve dereceli mod detayları açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 14.05.2020 - 10:35
PUBG Corporation, 7.2 yaması ile birlikte oyunda yapılacak değişikliklerin yanı sıra dereceli mod sistemine dair bilgileri de oyun severler ile paylaştı.

Ülkemizde de oldukça popüler olan PUBG 7.2 yaması ile ilgili bilgiler yayınlanmaya devam ediyor. Firma yaptığı açıklama ile 7.2 yamasının detaylarını ve oyuna eklenecek olan dereceli mod sistemine dair bilgileri oyun severler ile paylaştı. Yapılan açıklama ve detaylar şu şekilde;

PUBG 7.2 yaması ve dereceli mod detayları açıklandı

PUBG’nin sıradaki güncellemesi PC canlı sunucularına 20 Mayıs tarihinde, konsol ve Stadia canlı sunucularına ise 26 Mayıs tarihinde geliyor. Mücadeleyi şimdiden deneyimlemek isteyenler için, PC test sunucuları bugün açılıyor. Yeni içeriğin detayları ise şöyle:

 

Dereceli Mod: Dereceli Mod tüm aksiyonun yeni bir sistem ile ödüllendirilmesi ile rekabetçi kurallarla oynayacak oyuncular için getirilen en güçlü yeniliklerden biridir. Bot rakipler Güncelleme 7.2’ye eklenecek fakat Dereceli modda Botlar yer almayacak. Bu modda oyun toplam 64 kişi ile oynanacak, kırmızı alan olmayacak ve ganimetler her zamankinden daha hazır bir şekilde oyuncuları bekliyor olacak. Bu da Hayatta Kalma Unvanı’na “elveda” demek oluyor (istatistikler korunacak) fakat Dereceli Modda ödüller de yağmaya devam edecek.

Benzin Bidonu: Gerçekten yapmamalısınız ama bazılarınızın ateşle oynamayı sevdiğini biliyoruz. Benzin Bidonu içindeki yakıtın gücüne dayanarak artık yeni özellikleriyle daha da fazla tehlike saçıyor. Öncelikle düştüğü yere yakıt bırakan bidonu fırlatabilmek mümkün. Benzer şekilde oyuncular artık yıkıma yol açmak istedikleri yerlere benzin de dökebiliyorlar. Buharlaşmadığı sürece (birkaç dakika sürüyor), dökülen yakıt birikintileri patlayıcılar, molotoflar ve silahlarla da ateşlenebiliyor.

Pompalılarda İyileştirme: Bildiğiniz gibi pompalı tüfekler bambaşka bir hikaye ve artık kafaya 1.5x, uzuvlara ise 1.05x (1.25x ve 0.9x sırasıyla) hasar veriyor, böylece sahip olduğunuza değiyor. Hasar artışları en önemli nokta da olsa, pompalı tüfeğin kullanımı hareket sırasında azaltılmış ceza oranı, mesafeli vuruşlarda daha az hasar ve düz ateşlerde daha iyi vuruş ile de artık daha çok anlam kazanıyor. Vikendi artık çok daha gürültülü bir yer haline geliyor. 

PUBG 7.2 yaması ve dereceli mod detayları açıklandı

Silahlarda Düzenleme: Oynanıştaki yenilikleri dengelemek ve yeni fırsatlar yaratmak için birkaç silahta daha düzenlemeler yapıldı. En popüler taarruz tüfeklerinin bazılarında geri tepme özelliği azaltıldı. M416’da bile diğer değişikliklerle beraber hasarda azaltmaya gidildi.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 12:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
PUBG 7.2 yaması ve dereceli mod detayları açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×