PUBG 7.3 güncelleme detayları belli oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 9.06.2020 - 11:21
Çıkardıkları her yeni güncelleme ile birlikte oyuna yenilikler ekleyen yapım ekibi PUBG 7.3 güncellemesinin hangi içeriklere sahip olacağını açıkladı.

Ülkemizde de oldukça popüler olan PUBG 7.3 yaması ile ilgili bilgiler yayınlanmaya devam ediyor. Firma yaptığı açıklama ile 7.3 yamasının detaylarını ve oyuna eklenecek olan dereceli mod sistemine dair bilgileri oyun severler ile paylaştı. Yapılan açıklama ve detaylar şu şekilde;

PUBG 7.3 güncelleme detayları belli oldu

PUBG’nin oyun severlerle paylaşmak istediği çok sayıda heyecan verici güncellemesi bulunuyor. 7.3 güncellemesiyle PUBG'ye gelen değişikliklere ek olarak, PUBG Esports’un bir sonraki aşaması ile ilgili detaylar açıklandı. PUBG Corporation, Mayıs ayında gerçekleşen PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Continental Series Charity Showdown’dan sonra PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS Continental Serisi 1 ve 2’yi duyurdu. 

¦        PCS 1 Büyük Finaller, 25 Haziran - 5 Temmuz (PCS 1 Avrupa Büyük Finalleri, 27-8 Haziran ve 4-5 Temmuz): Büyük Finaller iki haftalık süre boyunca 4 günlük yoğun bir tempoda 16 takımı ağırlayacak. Her gün Erangel ve Miramar’da beş maç oynanacak ve takımlar her bölgenin etkinliğinin 200.000 ABD doları tutarındaki ödül havuzundan paylarını almak için mücadele edecekler.

¦        Özel Eşyalar: Oyunda satılacak özel eşyaların gelirinin % 25’i dört bölgedeki profesyonel takımlara paylaştırılacak. (Kuzey Amerika, Avrupa, Asya-Pasifik, Asya)

PUBG 7.3 güncelleme detayları belli oldu

¦        Pick’Em Challenge: PCS 1 ve 2, PC ve konsol oyuncularının hangi bölgede hangi takımın kazanacağını tahmin ettiği Pick’Em Challenge’ları da beraberinde getiriyor. Eğer bir tahmin doğruysa, PUBG oyuncuları şampiyon seviyesindeki dijital envanteri de kazanma şansı yakalıyorlar. PC oyuncuları 17 Haziran’dan 2 Temmuz’a kadar, konsol oyuncuları ise 23 Haziran’dan 2 Temmuz’a kadar Pick’Em Challenge’a katılabilirler.

¦        PCS 1 Avrupa Grup Aşaması, 9-14 Haziran tarihleri arasında bölgenin 24 yetenekli takımının Büyük Finaller’de yer almak için mücadele edeceği sahne olacak. Maçlar her gün 19:00’da yapılacak ve PUBG Twitch ile YouTube kanalında yayınlanacak. Daha fazla bilgi için resmi PCS Avrupa sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tüm bu PUBG Esports haberlerinin yanı sıra, Güncelleme 7.3 ile de birçok yenilik oyunda yer alacak. Güncelleme 7.3 PUBG’yi daha da iyiye taşıyıp fark yaratacak iyileştirmeleri ve genel anlamda kaliteyi artıracak yenilikleri içeriyor.

¦        Espor Sekmesi: Oyun içindeki espor sekmesine tıklayarak Pick’Em Challenge’ın son versiyonuna katılımda bulunulabilir.

PUBG 7.3 güncelleme detayları belli oldu

¦        Patlayıcı Güncellemeleri: Oyuncular artık daha fazla gerçeklik taşıyan araç hasarı ve C4’lerde bir takım değişikliklerle karşılaşacaklar. Bu patlayıcı artık fırlatılabilir ve 25 metre yarıçapında hasara sebep oluyor. Savaş alanı oyuncular C4’ü fırlatabileceklerinden dolayı artık daha az güvenli.

¦        Araç Güncellemeleri: Yukarıda bahsedilen C4 ve Kırmızı Alan’da alınan hasarlarla 0 HP’ye ulaşan araçlar artık hemen patlamayacak. Bunun yerine 0 HP değerine ulaşan dört tekerlekli tüm araçlara (Botlar ve motosikletlerde değişiklik olmayacak) kaçmaları için birkaç saniye zaman aralığı sağlanacak ve motor durduktan sonra, araç patlayacak. 

Bu güncellemeler ve daha fazlası PC oyuncuları için 17 Haziran’da, konsol oyuncuları için 23 Haziran’da gelecek.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 06:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
PUBG 7.3 güncelleme detayları belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×