PUBG 7.3 güncellemesi yayınlandı

PUBG 7.3 güncellemesi yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 18.06.2020 - 10:20
Geçtiğimiz hafta gelen duyuru ile birlikte ilk detayları da açıklanan PUBG 7.3 güncellemesi yayınlandı. Bu yama ile birlikte oyunda neler değişiyor?

Geçtiğimiz hafta duyurulan ve oyuna yeni sekmelerin yanı sıra C4 gibi bombaları da ekleyen PUBG 7.3 yaması yayınlandı. Firma yaptığı açıklama ile 7.3 yamasının ana sunucu için çıktığını duyurduğu gibi konuyla ilgili yeni bilgiler de yayınladı.  Yapılan açıklama ve detaylar şu şekilde;

PUBG 7.3 güncellemesi yayınlandı

PUBG 7.3 PC sunucularında yerini aldı ve 23 Haziran tarihinde konsollarda aktif olacak. Bu güncelleme önümüzdeki sezonlarda Battle Royale’i geliştirecek oynanış mekaniklerinde önemli değişiklikler sunuyor. %50 oranında daha uzun olan Çivi Kapanları ve nişancı tüfeklerine yapılan iyileştirmelerle Sezon 7’ye “Elveda” demeye hazırlanın. Detaylı yama notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

PCS 1 Pick'Em Challenge: PUBG Esports, 25 Haziran’da başlayacak PCS 1 etkinliğiyle geri dönmeye hazırlanıyor. Oyuncular bugünden itibaren PC sürümünde ve 23 Haziran’da konsollarda, PCS 1 için hazırlanan özel eşyaları satın alabilir ve favori takımlarını doğrudan ödüllendirmek için oy kuponlarına sahip olabilirler. Ayrıca oyuncular, oyundaki Espor sekmesine tıklayarak Pick’Em Challenge etkinliğine katılabilirler. PCS 1 Avrupa Büyük Finalleri 27-28 Haziran ve 4-5 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek. 

Oynanış Güncellemeleri: Güncelleme 7.3’ün odağında C4 ve araç hasarları bulunuyor. Patlayıcı C4 artık fırlatılabilir ve havada patlayarak 25 metrelik alandaki düşmanlara zarar verebilir. Dört tekerlekli araçlar artık isabet ettiği bölgeye göre farklı seviyelerde mermi hasarına maruz kalıyorlar ve sıfır noktasına düşmeden birkaç saniye öncesine kadar patlamıyorlar. Güncelleme 7.3’te kıl payı kaçışların çok popüler olacağına tanıklık edeceksiniz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2020 19:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.06.2020 10:44
Yayınlandı ama test için yayıyınlandı , şu an birtek bazi youtuberlar kullanabiliyor o da tets için şu an kullanıcılar için yayınlqnmadı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.06.2020 08:17
Nasil guncelliyiyim
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×