PUBG 8.3 yamasının detayları belli oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 10.09.2020 - 10:24
PUBG 8.3 yaması önümüzdeki günlerde çıkacak ve bu yama ile birlikte oyuna yeni eşyalar, özellikler ve çok daha fazla yenilik eklenecek.

PUBG 8.3 yaması ile ilgili ilk detaylar paylaşılmaya başlandı. Yapım ekibi bir önceki PUBG 8.2 güncellemesinde yeni silahlar ve farklı bombaları oyuna eklemişti. 16 Eylül'de PC, 24 Eylül'de ise konsollar için çıkacak PUBG 8.3 yaması ile ilgili açıklanan bilgiler şu şekilde;

PUBG 8.3 yaması oyuna ne gibi özellikler ekleyecek?

Sezon 8’in sona yaklaşmasıyla birlikte 8.3 Güncellemesi, Mavi Bölge hasarını geçici olarak ortadan kaldıran yeni bir eşya, Erangel'e yeni bir feribot sistemi, Sanhok'ta iki yeni Takım Ölüm Maçı aşaması ve birçok yenilik getiriyor. Aşağıda kısa bir özetini bulabilirsiniz. Tüm yama notlarını ise buradan görüntüleyebilirsiniz.

Frekans Bozucu Çanta: Başlangıç olarak Frekans Bozucu Çanta sıralamada olmayan Karakin ve Sanhok haritalarında görünüyor. Frekans Bozucu Çanta oyuncuların Mavi Bölge içindeyken kısa bir süre için 3. seviye çanta yuvası pahasına hasar almasını engeller. Her paketin enerjisi zamanla yavaş yavaş tükenir, ancak daha sonra normal bir sırt çantasına döner. Mavi Bölge kapandığında ödediğiniz bedel kesinlikle buna değebilir!

PUBG 8.3 yamasının detayları belli oldu

Erangel Vapurları: PUBG'nin en tanınmış haritası Erangel, anakaradan Sosnovka Adası'na giden vapurlarla toplu taşıma yükseltmesi alıyor. Vapurların her biri, varış hareketlerinden önce kısa bir süre için her iskelede kalacaktır. Yelkenler fora!

Diğer Oynanış Güncellemeleri: Oyuncular, yeni asist sisteminin yardım eli uzatmak isteyen tüm oyuncular için Dereceli Mod’un ötesine geçtiğini fark edecekler. Yardım eli demişken; oyuncuların bir takım üyesinin başının dertte olduğunu hızlı bir şekilde belirlemelerine yardımcı olması için takım arkadaşı savaş göstergeleri ekleniyor.

8.3 Güncellemesi resmi olarak 16 Eylül'de PC canlı sunucular için ve 24 Eylül'de konsol canlı sunucular için yayınlanacak. Güncelleme öncesi test etmek isteyen oyuncular, bugün PC test sunucusunda hemen oynayabilirler!

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 08:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
Maxpayne53
Maxpayne53 12.09.2020 19:16
Yazmayacağım diyorum ama gene kendimi tutamıyorum. Frekans bozucu çanta imiş. Yahu arkadaş şu oyuna hile ile alakalı güncelleme niye getirmiyorsunuz. Nasıl bir kafaya sahipsiniz. Aptal aptal turnuvalar düzenliyorsunuz. Milletin dikkatini başka tarafa vermek için ama sanki millet sizin bu düşünceden yoksun planınızı görmüyor. Kaç sene oldu hile ile alakalı adam gibi bir güncelleme yok. Adam görme, Silah hedef kilitlenme, normalden hızlı hareket etme gibi hileler halen daha aktif olarak bir çok hileci tarafından kullanılıyor. Oyuncu sayısı günden güne azalıyor. Botlar bile kurtaramayacak sizi. Ne kadar sıh düşünceye sahip yapımcı bunlar anlamadım gitti. Bu işten karınız mı var anlamadım gitti. Başka açıklaması olamaz yaf...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.09.2020 19:16
hacker game die
Kalan Karakter : 300 Gönder
PUBG 8.3 yamasının detayları belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×