PUBG: Battlegrounds bir hafta boyunca ücretsiz oynanabilecek

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 10.08.2021 - 16:53
PUBG: Battlegrounds yapılan açıklamaya göre 16 Ağustos tarihine kadar Steam üzerinden ücretsiz olarak deneyim edilebilecek.

Krafton yaptığı açıklama ile PUBG: Battlegrounds Steam sürümünün bir hafta boyunca ücretsiz olarak oynanabileceğini duyurdu. 16 Ağustos'a kadar oyuna sahip olmayan fakat denemek isteyen oyuncular Steam üzerinden ücretsiz olarak test edebilecekler. Firmanın Ücretsiz Oyun Haftası olarak adlandırdığı bu süreyle ilgili verilen bilgiler şu şekilde;

PUBG: Battlegrounds bir hafta boyunca bedava oldu

Oyuna yeni katılan oyuncuların oyuna tam erişimi olacak ve oyunu aşağıdaki içeriklerle ve son güncellemelerle beraber oynayabilecekler:

Tüm Öne Çıkan Haritalar - Ücretsiz Oyun Haftası boyunca, yakın zamanda piyasaya sürülen 8x8 Güney Kore haritası Taego da dahil olmak üzere tüm haritalar oyuncuların deneyimlemesi için açık olacak. Mevcut “Normal Harita” rotasyonundaki diğer haritalar arasında Erangel, Miramar, Sanhok, Vikendi ve Karakin yer alıyor.

Zombilere Karşı Hayatta Kalma - PUBG LABS aracılığıyla oyuncular bir araya gelebilirler ve çeşitli zombi dalgalarının 10 aşamasını aşmaya çalışabilirler. Hayatta Kalma Jetonları kazanın ve hayatta kalma şansınızı artırmak için daha güçlü ekipman satın alın. 

PUBG: Battlegrounds bir hafta boyunca ücretsiz oynanabilecek

BLACKPINK x PUBG: Battlegrounds - İş birliğinin anısına, PUBG: BATTLEGROUNDS'daki haritalara çeşitli BLACKPINK temalı öğeler uygulanacaktır. Bina çıkartmaları, uçak afişleri, sandıklar ve seviye 3 kaskları tedarik etmek için tematik değişiklikleri içeren unsurlar yer almaktadır. Oyun içi BLACKPINK temalı öğeler de satın alınabilir. 

Survivor Pass: Taego - Oyuncular bu oyun içi pass’i satın alabilirler ve özel karakter ve silah görünümleri de dahil olmak üzere çeşitli oyun içi öğeler kazanmak için seviye atlayabilirler.

Global Hesap Etkinliği - Özel “Traditional Glasses-Round” oyun içi öğesini kazanmak için Ücretsiz Oyun Haftası boyunca bir Global Hesap oluşturduğunuzdan ve bu hesabı Steam’e bağladığınızdan emin olun. Ücretsiz Oyun Haftası sırasında Global Hesap oluşturmak, Ücretsiz Oyun Haftası sona erdikten sonra tüm istatistikleri, kazanılan oyun içi öğeleri ve Survivor Pass ilerlemesini korumanıza olanak tanır.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2021 20:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
PUBG: Battlegrounds bir hafta boyunca ücretsiz oynanabilecek

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×