PUBG Battlegrounds ücretsiz oldu

Murathan Özlü
Murathan Özlü 12.01.2022 - 18:33
Geçtiğimiz ay duyurusu yapılan PUBG'nin geçiş süreci tamamlandı ve PUBG Battlegrounds ücretsiz olarak Steam'e tekrar eklendi.

PUBG Battlegrounds an itibariyle Steam üzerinde ücretsiz olarak oynanabilir durumda. Bir günden uzun süren bir bakım sürecinin ardından tekrar aktif hale gelen PUBG Steam'e tekrar eklendi. Oyunun yapımcısı Krafton Inc. bu kararın, Battle Royale türüne can veren oyunlarının Fortnite ve Apex Legends gibi ücretsiz oyunlar ile yarışabilmesi için alındığını ifade etmişlerdi.

PUBG Battlegrounds ücretsiz, ama dereceli oyunlar ücretli

PUBG Battlegrounds ücretsiz oyun modeline geçmiş olsa da oyunun "ranked" ve "custom" modlarına erişebilmek için 13 dolarlık (yaklaşık 178 TL) Battlegrounds Plus paketini edinmeniz gerekecek. Oyunu, bedava olmadan önce satın almış olan oyuncuların ise ayrıca bir paket satın almaları gerekmeyecek ve içerisinde çeşitli oyun içi eşyaların bulunduğu özel bir "hatıra paketi"ne sahip olacaklar.

Krafton'un PUBG'ye ücretli dereceli oyun modu getirerek hile kullanıcılarına karşı önlem almış olabileceği ifade ediliyor.

PUBG Battlegrounds ücretsiz
Krafton, oyunun bu yeni dönemini çeşitli etkinlikler ile kutlayacak. Oyuncular, oyun içi etkinlikleri tamamlayarak, PUBG yayınlarını izleyerek veya arkadaşlarını oyuna davet ederek bu süreçte ödül toplayabilecekler.

Krafton'un bu hamlesinin PUBG'yi Fortnite ve Apex Legends ile yarışacak hale getirip getiremeyeceğini zaman gösterecek.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2023 02:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.01.2022 19:48
Dünya kadar hilecinin yuvası olan bir yerde oynamanın bir anlamı mantığı olamaz.
MK Okuru
MK Okuru 13.01.2022 16:54
O kadar haklısın ki, konsola kaçayım diyorsun cross-platform açmadan oyun bulmuyor, zaten optimisazyon olarak iyi değil durumda, bir de 10-15 dakika bir oyun bekliyorsun, çok nadir buluyor,bu cross-platform muhabbetini konsoldan-konsola ve konsoldan-her platforma diye iki seçenek vermeliler artık...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.01.2022 11:30
umarım hile kullanan her bir birey kör olur
Kalan Karakter : 300 Gönder
PUBG Battlegrounds ücretsiz oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×