PUBG ekibinin yeni oyunu Thunder Tier One için özel oynanış etkinliği geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.07.2021 - 12:53
Krafton imzasını taşıyan Thunder Tier One için yarından başlamak üzere özel bir oynanış dönemi başlayacak ve bazı oyuncuları oyunu test edebilecekler.

Thunder Tier One ekibi, iki yepyeni oyun modu ve yeni bir campaign görevi sunan oyunun özel Oynanış Önizlemesi Bravo’da oynanabileceğini duyurdu. Önizleme 29 Temmuz Perşembe 12:00 / 02:00 PDT / 18:00 KT'den 1 Ağustos Pazar 19:00 / 09:00 PDT / 01:00 KT'ye kadar gerçekleşecek. Kapasite sınırlıdır ve oyuncular Oynanış Önizlemesi Bravo'ya erişim talep etmek isterlerse resmi Steam sayfasını ziyaret edebilirler. Oyuncular ayrıca, burada bulunan önizleme fragmanının keyfini çıkarabilirler.

Thunder Tier One için özel oynanış etkinliği geliyor

Thunder Tier One, farklı senaryolarda birinci seviye operatör olarak oynamanıza izin veren top-down taktik nişancı oyunudur. Doksanlı yılların başlarında geçen oyunda, oyuncular elit bir özel operasyon ekibini yönetmek için liderlik ve taktik becerilerini bir araya getirmelidir. Oyun, oyuncuların kurgulanmış Doğu Avrupa ülkesi Salobia'da faaliyet gösteren bir terör ağını durdurmakla görevlendirildiği bir campaign modu da dahil olmak üzere tek ve çok oyunculu modlara sahiptir.

PUBG ekibinin yeni oyunu Thunder Tier One için özel oynanış etkinliği geliyor

Oynanış Önizlemesi Bravo'nun bir parçası olarak, oyuncular Exfil ve Domination oyun modlarının yanı sıra Silver Dew, Cold Stone ve daha önce piyasaya sürülmemiş Blue Typhoon adlı üç campaign görevinin keyfini çıkarabilecekler. Oyuncular oyun moduna bağlı olarak tek veya co-op oynayabilirler. Oynanış oldukça stratejiktir ve oyuncuların her oyun modunu taktiksel olarak değerlendirmesi ve başarıyı garantilemek için bir strateji tasarlaması gerekecektir. Oynanış Önizlemesi Bravo içeriğine ilişkin daha ayrıntılı bir genel bakışa buradan ulaşabilirsiniz. 

Thunder Tier One Oynanış Önizlemesi Bravo hakkında Kreatif Direktör Pawel Smolewski şunları söyledi: “Thunder Tier One üzerinde çok çalışıyoruz ve ekibimiz yeni içeriğimizi toplulukla paylaşabilmekten dolayı heyecan duyuyor. Oynanış Önizlemesi Bravo, oyuncular için yarattığımız bu dünyayı deneyimlemeleri için harika bir imkan olacak ve aynı zamanda oyunculardan değerli geri bildirimler almamız için de iyi bir fırsat."

Thunder Tier One, askeri taktiklere ve stratejiye ilgi duyan hayranlara hitap edecek - ve modlama, yayın tarihinden itibaren erişilebilir olacak. KRAFTON, Inc. ve bağımsız stüdyoları, türü daha geniş bir kitleye tanıtmayı dört gözle bekliyor - ve küçük fakat anlamlı bağımsız projeler üstlenmeye de oldukça kararlı.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2021 16:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.07.2021 00:55
saçma ve tutmayacak bir oyun bana kalırsa neden derseniz o kadar gerçekçi yapıyorsun taktiksel yapıyorsun izometrik kamera yapıyorsun bütün anlamını yitiriyor. bir odaya girmeden odanın içindeki bütün eşyaları görüyorsun. bari göremediğin yerler karanlık olsa da yapmak istediği şeyi bari yapsa oyun.
MK Okuru
MK Okuru 29.07.2021 14:34
100 de 100 gerçekçi olnasını beklemek tuhaf olur zaten. adı üstünde "oyun".
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2021 15:16
Çıksın şu oyun artık ya
Kalan Karakter : 300 Gönder
PUBG ekibinin yeni oyunu Thunder Tier One için özel oynanış etkinliği geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×