PUBG, konsolda yeni bir başarıya daha ulaştı

PUBG, konsolda yeni bir başarıya daha ulaştı

Furkan Güler
Furkan Güler 26.01.2018 - 13:34
Başarılı oyun konsol platformunda da durdurulamıyor.

Playerunknown's Battlegrounds hem PC platfurmunda, hem de konsol platformunda milyonlarca oyuncuya hitap ediyor. Özellikle PC platformunda kısa sürede yüksek oyuncu sayısına ulaşan oyun, Steam üzerinden şu anda yaklaşık 30 milyon oyuncuya hitap ediyor. 3 milyon aktif oyuncu sayısı ile rakiplerini kıskandıran Playerunknown's Battlegrounds, aynı yükselişi konsol platformunda da sergiledi. Açıklanan yeni bilgiye göre Playerunknown's Battlegrounds, Xbox One platformunda 4 milyon oyuncuyu geride bıraktı bile. Konsol tarafında altı adet iyileştirme güncelleştirmesi alan oyunun geliştiricileri, ayrıca oyunu konsol platformunda oynayan oyunculara 30.000 Battle Points vereceğini belirtti. Ancak bedava oyun içi puanları almak için 31 Ocak'tan önce karakterinizi oluşturmanız gerekiyor.

Playerunknown's Battlegrounds, Xbox One platformunda 4 milyon oyuncuya ulaştı

Fortnite'ın en büyük rakibi olan Playerunknown's Battlegrounds, oyunu şu anda PlayStation 4 platformu hariç tüm platformlarda geçti. Bu senenin sonunda ise Playerunknown's Battlegrounds'un, PlayStation 4 için yayınlanması planlanıyor. Ancak Sony ekibi, tamamlanmayan oyunları kendi platformlarında yayınlamak istemedikleri için PUBG ekibini geri çevirdiler. Umarız yıl sonuna kadar Playerunknown's Battlegrounds'un PlayStation 4 sürümü hazır hale getirilir.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 10:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2018 18:19
Bu muymuş başarı? Cod fifa her yıl PS4'te 10+ milyon satıyor. Multiplatform oyunla övüneceksek PS4 yine önde
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2018 22:11
İnşallah demosu falan da çıkar, denemeden almam oyun falan.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×