PUBG MOBILE Pro League Avrupa Şampiyonası başlıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 13.11.2021 - 17:28
Türk takımları dahil olmak üzere 16 bölge takımının liderlik için mücadele edeceği PMPL Avrupa Şampiyonası başladı.

Toplamda 150.000 dolarlık ödül havuzuna sahip olan PUBG MOBILE Küresel şampiyonasının kapılarını açacak olan bölgesel mücadeleler geçtiğimiz günlerde başladı. Turnuva takvimi, slot durumu ve konuyla ilgili açıklanan daha fazla bilgi şu şekilde;

PUBG MOBILE Pro League Avrupa Şampiyonası başlıyor

PUBG MOBILE Pro League Avrupa Şampiyonası 1. Sezon takvimi ve detayları açıklandı. 11 - 14 Kasım tarihlerinde gerçekleşen turnuvada PMPL CIS Sezon 2, PMPL Türkiye Sezon 2  ve PMPL Batı Avrupa Sezon 2 takımları 150 bin dolar ödül havuzu için mücadele edecek. Ayrıca bu turnuva, Kasım sonunda başlayacak 2021 PUBG MOBILE Küresel Şampiyonası için bir eleme turnuvası olarak da hizmet verecek. Buradan çıkacak en iyi 7 takım, PUBG MOBILE Küresel Şampiyonasına katılma hakkı elde edecek.

PUBG MOBILE Pro League Avrupa Şampiyonası başlıyor

Popüler müziğin sevilen isimlerinden Ece Seçkin, sadece en iyi oyuncuların mücadele ettiği profesyonel espor turnuvası PMPL Avrupa Şampiyonası’nda Türk takımlarına desteğini göstermek için turnuvanın tema şarkısını "Zafer İçin Doğanlar" adıyla Türkçe olarak seslendirdi. Ünlü şarkıcı ayrıca 11 Kasım'da başlayan turnuvanın açılışında CIS takımlarını destekleyen Rusya’nın sevilen müzisyenlerinden RADIO TAPOK ile gösteri maçı da yaptı.

PUBG MOBILE Avrupa Şampiyonası’na özel hazırlanan "Zafer İçin Doğanlar" şarkısını buradan izleyebilirsiniz.

Ece Seçkin: “Rekabetçi ruhu nedeniyle PUBG MOBILE ve PUBG MOBILE espor maçlarını çok seviyorum. Şimdi, bölgedeki yetenekli Türk oyuncuları destekleyeceğim için çok heyecanlıyım ve hazırladığımız şarkının, bu mükemmel oyunculara iyi bir sonuç almaları için şans getirmesini diliyorum” dedi.

Turnuvayı kazanana 40 bin dolar

PMPL Avrupa Şampiyonası, geçmiş turnuvalardaki en iyi takımları şampiyonluk yarışında karşı karşıya getirecek. Şampiyona için slot dağılımı şu şekilde olacak;

  • PMPL EMEA Şampiyonası - Kazanan
  • PMPL Türkiye - En iyi 5 takım - Papara SuperMassive Blaze, World of Wonders, Futbolist, 1907 Fenerbahçe, S2G Esports
  • PMPL BDT - En iyi 5 takım
  • PMPL Batı Avrupa - En iyi 5 takım

Turnuvayı kazanan takım 40 bin dolar para ödülü alacak. Turnuvanın en iyi 7 takımı ise dünya çapında milyonlarca izleyiciyi bir araya getiren ve PUBG MOBILE'ın en büyük aşaması olan PUBG MOBILE Küresel Şampiyonası’na katılma hakkı kazanacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2021 09:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
PUBG MOBILE Pro League Avrupa Şampiyonası başlıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×