PUBG MOBILE ve Riot Games, Arcane işbirliğini duyurdu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 3.11.2021 - 17:54
PUBG MOBILE 1.7 güncellemesi ile birlikte, League of Legends Arcane dizisinden karakterler, eşyalar ve konumlar Erangel'e gelecek.

Bugün sürpriz bir açıklama geldi ve PUBG MOBILE ile Riot Games arasındaki özel işbirliği duyuruldu. Bildiğiniz gibi 7 Kasım itibari ile League of Legends Arcane dizisinin ilk kısmı Netflix üzerinden yayınlanmaya başlayacak. İşte bu animasyon dizisi için iki firmanın işbirliğine gittiği duyuruldu. Bu işbirliği sonucu Arcane içerikleri PUBG MOBILE dünyasında karşımıza çıkacak. Açıklama ve detaylar şu şekilde;

PUBG MOBILE ve Riot Games, Arcane işbirliğini duyurdu

Kasım ortasında yayınlanacak 1.7 güncellemesinin bir parçası olan bu ortaklık, League of Legends evrenini dünya çapında daha fazla oyuncuya gösterecek ve oyunculara benzersiz yeni deneyimler sunacak. 

Tencent Games PUBG MOBILE Yayıncılık Başkanı Vincent Wang, “League of Legends’ın ilk animasyon serisini kutladığımız Riot Games ortaklığımız için son derece heyecanlıyız. Runeterra, oyun dünyasının en sevilen evrenlerinden biri ve bu sihri PUBG MOBILE'a getirirken Arcane'in çıkışını desteklemek bizim için inanılmaz bir fırsat.1.7 güncellemesiyle oyuncularımıza daha önce hiç denenmeyen, tamamen yeni oyun özellikleri de dahil olmak üzere bir çok şey hazırladık ve daha fazlasını göstermek için sabırsızlanıyoruz” dedi.  

Riot Games'te Riot Experience (XP) Çapraz Ürün Deneyimleri ve İşbirlikleri Lideri Brandon Miao, “PUBG MOBILE, dünyanın dört bir yanındaki oyuncular tarafından benimsenen ve sevilen bir oyun. Oyuncuları memnun etmek için heyecan verici yeni içerikler geliştiren ve ortak oyun topluluklarını besleyen işbirliklerine değer veriyoruz. Erangel'e otantik bir Arcane kutlaması getirmeyi dört gözle bekliyoruz" diye konuştu.

PUBG MOBILE ve Riot Games, Arcane işbirliğini duyurdu

Riot Games ve Fortiche Productions işbirliği ile yapılan Arcane, Çin'de Tencent Video'da ve dünya genelinde de 7 Kasım'da saat 19:00'da Netflix'te yayınlanacak. League of Legends evrenine dayalı ilk TV dizisi olan Arcane, en bilinen iki şampiyonunun köken hikayesine ve onları parçalayan güce odaklanacak.

PUBG MOBILE, her yeni güncellemesiyle film ve oyunlarda eğlenceli ortaklıkların yanı sıra müzisyenler, ünlü isimler ve daha fazlasıyla işbirlikleri yaparak oyuncularına yeni ve ilgi çekici içerikler sunmaya devam ediyor. PUBG MOBILE ve Riot Games arasındaki bu ilk ortaklık, Arcane'den ilham alan yeni oyun alanlarını ve oyun modlarını PUBG MOBILE dünyasına getirecek.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2021 09:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.11.2021 07:18
Şu pubg ve lol keşke oyun dünyasından silinip gitsede kurtulsak artık. Şu ucubeler yüzünden diğer güzelim oyunlarda bunlara benzetiyor kendini. Ha birde fortnite var
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.11.2021 21:29
E yuh
Kalan Karakter : 300 Gönder
PUBG MOBILE ve Riot Games, Arcane işbirliğini duyurdu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×