PUBG satışları rekora koşuyor!

PUBG satışları rekora koşuyor!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 22.12.2017 - 10:19
Oyunun satış rakamları konsol çıkışı ile birlikte çok daha yukarı tırmanıyor

PUBG, yani Playerunknown's Battlegrounds oyunu satışları ile birlikte bildiğiniz gibi yapımcıların yüzünü fazlasıyla güldürdü. Dönem dönem satış rakamları açıklanan ve kısa bir süre içerisinde 10, 15, 20 ve son olarak da 25 milyon oyuncu sayısını geride bırakan PUBG, bir kilometre taşını daha geride bıraktı. Bluehole stüdyosu yaptığı açıklama ile PUBG satışlarının dünya genelinde 30 milyon adeti geride bıraktığını duyurdu.

PUBG satışları 30 milyonu geride bıraktı

"2017 yılı Playerunknown's Battlegrounds için fenomen bir yıl oldu." diyen Bluehole ekibi, bu başarıyı PC ve Xbox One Game Preview programında PUBG oynayan 30 milyonu aşkın oyuncuya borçlu olduklarını da dile getirmişler.  Ayrıca bu tutku ile birlikte PUBG için çok daha iyi bir deneyim sunma adına geliştirmeler yapılacağı da söylenmiş. Bu bağlamda 2018 yılında yeni içeriklerin oyuna ekleneceği de belirtilmiş. 

PUBG dün yapılan büyük bir güncelleme ile birlikte 1.0, yani tam sürüme geçmiş oldu. Açıkçası oyunda hala eksikler olsa da 9 aylık bir sürede erken erişimden çıkıp bu kadar gelişim gösterdiği için yapım ekibini de tebrik etmek gerekiyor. Özellikle karşımızda bu türde farklı örnekler olduğunu düşünürsek, oyunun tam sürüme geçmesi de ayrı bir anlam kazanıyor.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 10:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
warehouseman
warehouseman 24.12.2017 08:21
Bırakın oyuna yeni içerik eklemeyide önce mevcut sorunları düzeltin,oyun lagdan oynanmıyor.Kaplamalar halen geç geliyor,sunucular sorunlu.Ben şahsen oyun oynamak istiyorum,iki ileri bi geri halay çekmek değil.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.12.2017 07:57
Bu kadar vasat bir oyunun çok satması normal, dünyanın %90'ı boşluk. Ver tiviç tiviyi, izlesin ergencikler. ''Ooobiii ne güzel bü oyun bu yieeaa.'' Bir de millete para veriyorlar tiviç üzerinden, uahahahah
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.12.2017 02:25
Aaa Ersin'in haberiymiş yazmıyorum nasıl olsa yayınlanmayacak
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×