PUBG Sezon 13 Taaego ve Sanhok haritalarına güncelleme getiriyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 2.08.2021 - 01:13
PUBG 13.1 güncellemesi ayrıca yeni dereceli sezonu tanıtıyor ve oyun haritası rotasyonunda yenilikler sunuyor

PUBG 13.1 güncellemesi ile birlikte özellikle harita konusunda bazı iyileştirmeler yapılacağı açıklandı. 4 Ağustos'ta PC, 12 Ağustos'ta ise konsollar için çıkacak yeni güncellemeyle ilgili firmanın yaptığı açıklama ve detaylar şu şekilde;

PUBG Sezon 13 Taaego ve Sanhok haritalarına güncelleme getiriyor

PUBG Sezon 13.1, 4 Ağustos’ta PC sunucularında ve 12 Ağustos’ta konsollarda çıkış yaptığında, 1980’lerin Güney Kore’sinde geçen ve yakın zamanda yayınlanan Taego haritasına bir takım güncellemeler getiriyor. Bu güncellemelerden başlıcası, haritada rastgele belirecek ve oyuncuların en iyi eşyaları bulabilecekleri Taego Gizli Odası. Ancak, oyuncular gizli odaya erişmeden önce gizli bir anahtar keşfetmek zorunda kalacaklar!

Sezon 13 ayrıca yeni dereceli sezonu, Sanhok haritasındaki ayarlamaları, yeni Taego özelliklerini ve daha fazlasını sunuyor. Yeni Dereceli Sezon: Güncelleme 13.1 yeni dereceli sezonu tanıtıyor, böylelikle Dereceli Sezon 12 boyunca kazanılan tüm ödüller 4 Ağustos'ta Sezon 13 başladığında oyuncuların envanterine otomatik olarak eklenecek. Dereceli sezon 13, son dönem dereceli sezonlarına benzer bir şekilde 2 ay boyunca devam edecek.

Taego Ayarlamaları: Yukarıda belirtilen Gizli Oda’ya ek olarak TAEGO’da, tüm oyuncuların daha kıymetli eşyaları elde etmesine fırsat veren Oyuncu Yardım Paketleri sayısında bir artış olacak. Haritada, bazı maçların başında uçak acil inişlerini de tanıtılacak. Haritada oyuncular havadayken, uçak motorunun patlayacağı ve acil bir iniş yapmaya zorlanacak zamanlar olacaktır. Eğer oyuncular uçak iniş yapmadan önce atlamamaya karar verirse, maça %50 HP ile başlarlar.

PUBG Sezon 13 Taaego ve Sanhok haritalarına güncelleme getiriyor

Sanhok Güncellemeleri: 2020'de tam bir yenileme almasına rağmen, PUBG Studios takımı Sankhok'u geliştirmeye devam ediyor. 13.1 ile harita, Kuzeybatı Adası'nın coğrafyasında kıyı boyunca hareket eden oyuncular için gizlenme sağlayan küçük uçurum ve kayalıklarla güncellendi. Harita Rotasyonu: 13.1 ile normal maçlarda Paramo’nun yerini Karakin aldı. Yeni Harita Rotasyonu aşağıdaki gibidir. 

  • Erangel
  • Miramar
  • Sanhok
  • Vikendi
  • Karakin 

Sezon 13 4 Ağustos’ta PC’de ve 12 Ağustos’ta konsollarda başlayacak. Güncelleme 13.1’i önceden incelemek isteyen oyuncular bugün PC Test Sunucularına giriş yapabilirler.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2021 00:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
PUBG Sezon 13 Taaego ve Sanhok haritalarına güncelleme getiriyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×