PUBG yapımcısı Krafton interaktif içerik şirketi Thingsflow'u satın aldı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 29.06.2021 - 16:05
PUBG'nin arkasında yer alan Krafton şirketi içerik geliştirmenin geleceğini aktif olarak yönlendirmek için yenilikçi teknolojiye yatırım yapıyor

Krafton, bugün, kullanıcıların özel uygulamalar ve mesajlaşma hizmetleri aracılığıyla bot tabanlı karakterlerle iletişim kurmasını sağlayan sohbet tabanlı bir içerik platformu olan ve Hellobot ile tanınan interaktif içerik üretim şirketi thingsflow Inc.'i satın aldığını duyurdu. Mayıs 2021 itibariyle Hellobot'un Kore ve Japonya'da dört milyondan fazla kullanıcısı bulunmakta.

Krafton interaktif içerik şirketi Thingsflow'u satın aldı

KRAFTON, Inc. CEO'su CH Kim, "thingsflow, tüm dünyadaki hedef kitle için yeni ve yenilikçi deneyimler yaratmak için kullanabileceğimiz içerik tüketim trendleri hakkında detaylı bilgilerle donatılmıştır," dedi ve sözlerine "Şirket, son teknoloji yapay zekayı başarıyla çeşitli hizmetlere uygulama konusunda kanıtlanmış bir tarihe sahiptir. KRAFTON'un thingsflow ile olan ortaklığı sayesinde, sadece bizim sunabileceğimiz benzersiz deneyimler aracılığıyla keyifli ve heyecan verici bir gelecek inşa etmeyi umuyoruz." diyerek devam etti.

PUBG yapımcısı Krafton interaktif içerik şirketi Thingsflow'u satın aldı


Thingsflow'un satın alınması, izleyicilerin içerikle etkileşimini genişletip KRAFTON'un interaktif eğlence endüstrisine öncülük etme ve yenilik yapma kararlılığını güçlendiriyor. Şirket, mevcut hizmetleri desteklemek ve yeni eğlence iş modelleri geliştirmek üzere thingsflow CEO'su Suji Lee’nin ve ekibin içerik üretim uzmanlığından yararlanmak adına iş birliği içinde çalışacak. Lee, KRAFTON'un kısa süre önce satın aldığı, Kore tarafından geliştirilen çift mesajlaşma hizmeti Between’in ve mevcut thingsflow hizmetlerinin işletilmesine ve genişletilmesine liderlik etmeye devam edecek. Lee, KRAFTON'un kısa süre önce satın aldığı Kore tarafından geliştirilen çift mesajlaşma hizmeti Between ve mevcut thingsflow hizmetlerinin işletilmesine ve genişletilmesine liderlik etmeye devam edecek.

Thingsflow CEO'su Suji Lee, “Eşsiz ve teknolojik açıdan zengin; rekabetçi bir interaktif içerik dünyası yaratmak için KRAFTON ile çalışmaktan çok mutluyum,” dedi ve sözlerini "KRAFTON'un mücadeleci ruhunu ve oyunun ötesine geçme çabasını desteklemek için elimden gelenin en iyisini yapacağım." diyerek tamamladı. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2021 08:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.06.2021 21:09
Ersin, konuyla alakasız olacak ama, siteye acilen seri haber girecek biri almanız lazım. Yıllardır, bu sitenin en büyük eksiği, düzenli haber girilmemesi... Bu konu hakkında gerekeni yapın artık.

-----------------------------------

Editör arayışımı var ama eskisi gibi editör bulmak artık çok zorlaştı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
PUBG yapımcısı Krafton interaktif içerik şirketi Thingsflow'u satın aldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×