PUBG'nin güncellemesi ertelendi

PUBG'nin güncellemesi ertelendi

Furkan Güler
Furkan Güler 3.11.2017 - 12:19
Büyük güncelleme için biraz daha beklemek gerekiyor.

PUBG şüphesiz 2017'nin en hızlı satan oyunlarından biri haline geldi. Ancak oyunun PC sürümüne gelen güncellemenin erteleneceği haberi geliştiriciler tarafından paylaşıldı. Söylenenlere göre oyuna gelecek büyük güncelleme, beklenmeyen bir sorun nedeniyle ertelenmiş durumda. Geliştiriciler en iyi performansı sunmak için güncellemeyi ertelediğini belirtti. Oyunun PC sürümünü altı ay içerisinde bitirme sözü veren BlueHole ekibi, bakalım sözlerini tutabilecekler mi?

PUBG geliştiricileri güncellemelere ara verdiler

Oyun her ne kadar PC platformuna güncelleme açısından ara verse de konsol platformu için gümbür gümbür geliyor. Yakın zamanda Xbox One platformuna çıkacak olan oyunun konsol tarafında da büyük bir oyuncu kesimine hitap edeceği söyleniyor. Ancak oyun konsolda, PC'de çalıştığı gibi çalışırsa oyun muhtemelen pek fazla rağbet görmeyecektir. Playerunknown's Battlegrounds, optimize edilmesi zor ve grafiklerinin yüksek olması nedeni ile güçlü bir sisteme ihtiyaç duyuyor. Bu yüzden Microsoft yetkilileri, oyunun Microsoft Azure desteği ile oyunculara sunulacağı belli olmuştu. Microsoft'un bulut sistemi olan Azure, güçlü sistem isteyen oyunların ve yazılımların güçsüz sistemlerde çalışmasına imkan sağlıyor.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 10:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.11.2017 16:28
Black Desert Online'a geçeceğim ben de. Sıktı bu beni.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.11.2017 13:21
şaşırdık mı?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.11.2017 16:45
pubge pubge bıktık be
MK Okuru
MK Okuru 3.11.2017 17:54
la okuma o zaman linke tıklayıp. İyice mala bağladınız yeminle.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.11.2017 14:29
Pubg güçlü sistememi ihtaç duyuyor gtx1080 ile bile grafiklerde bir değişiklik yok yani biraz oyuna özellikle kaplama konusunda büyük bir güncelleme gelmesi lazım
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×