PUBG'nin Miramar ve Erangel optimizasyonu yakında geliyor

PUBG'nin Miramar ve Erangel optimizasyonu yakında geliyor

Furkan Güler
Furkan Güler 2.05.2018 - 15:14
Oyunun iyileşme süreci devam ediyor.

Geride bıraktığımı sene erken erişim olarak PC oyuncularının karşısına çıkan Playerunknown's Battlegrounds, 2017'nin sonunda konsol tarafında Xbox One için çıkan başarılı Battle Royale oyunu, konsol tarafında hala optimizasyon sıkıntıları ile boğuşuyor. Bu yüzden geliştiriciler şu anda oyunun konsol sürümü üzerinde daha fazla çalışıyorlar. Microsoft'un önde gelen isimlerinden Nico Bihary, PUBG'nin optimizasyonunun düzeleceği konusunda oyunculara söz verdi. Topluluklarına oyunu test ettikleri için teşekkür eden Bihary'nin ardından oyunun yapımcıları Erangel ve Miramar haritalarında ortaya çıkan hataların en kısa zamanda düzeleceği bilgisini aktardı.

PUBG'nin Xbox One sürümü, optimizasyon anlamında düzeltiliyor

Konsol tarafında FPS düşmeleri ile boğuşan yapımın Xbox One sürümü ne zaman tam sürüme geçecek merak ediyoruz. Aynı şekilde PC'de de küçük optimizasyon sıkıntıları barındıran Playerunknown's Battlegrounds, bu sebeplerden dolayı tahtını Fortnite'a kaptırmış durumda. Fornite'ın her platformda sıkıntısız çalışması ise oyuncularını oldukça mutlu ediyor. Çapraz platform desteği sayesinde tüm oyuncuları bir araya toplayan Fortnite, gün geçtikçe oyuncu kitlesini büyütmeye devam ediyor. Bakalım günün sonunda hangi Battle Royale oyunu, bu sektörün hakimi olacak?

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 22:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
Daadsy
Daadsy 3.05.2018 14:05
Hala oyunda Ping göremiyoruz. Hiçbir zaman aynı deneyimi yaşayamıyorsunuz oyunda... Oyun bug dan geçilmiyor. Keyiften çok sinir bozuyor moral bozuyor. Silaha taktığınız apartların sıralamaları bile silahı etkiliyor. Sırf çok para kazandılar diye full sürüme çıkardık dediler yakından uzaktan ilgisi yok... Bide espora gireceklermiş.. Sen önce oyunu düzet sonra alayına girersin..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.05.2018 23:19
Bence pcdeki optimizasyon o grafiklere göre hala berbat.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×