Quake, 15 yaşında

Mahmut Saral
Mahmut Saral 23.06.2011 - 00:15
Şimdiki FPS'ler, ona çok şey borçlu!
id Software'ın oyun dünyasına kazandırdığı efsanelerden olan Quake denilen kült FPS, 15. yaşını kutluyor. Bundan tam 15 yıl önce 22 Haziran 1996'da ilk Quake satışa sunulmuş ve gerçek anlamda 3 boyutlu oyun devri de başlamıştı.

Ardından gelen Quake 2 ile zindanlardan  vazgeçip, Strogg'ların arasına dalmıştık. Quake 3 ile online arenada büyük patlama yaşanırken, Quake 4 ise, ikinci oyunun senaryosunu devam ettirip sessizce çekilmeyi istedi hayatımızdan. Şimdi ise, Quake 5'in ismi fısıldanıyor.

Mutlu yıllar Quake!

Yorumlar 18
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 22:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Quake, 15 yaşında

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×