Quake 4 demo

Aykut Göker
Aykut Göker 3.06.2010 - 12:31
Quake 4 demo
Yapımcılığını Raven Software'in üstlendiği Quake 4'ün demo'su yayınlandı. FPS türünün en önemli örneklerinden olan Quake serisinin bu son oyununu henüz oynamadıysanız, demo'yu indirerek oyun hakkında fikir edinebilirsiniz. 342 MB boyutundaki demo'yu yüklemek için tıklayınız.

Quake 4 için belkide en çok övülmesi, alkışlanması gereken konu; grafikleri. Oyunun tamamında hiç düşmeyen bir kalitede son derece detaylı kaplamalara, modellemelere ve animasyonlara sahip harika bir grafik motoru mevcut. Zaten Doom 3 oyununda da kapalı mekanda oyun motorunun ne kadar yüksek düzeyde olduğu gösterilmişti, ancak Quake 4 ile geliştirilmiş olan grafik motorunun bu yeni hali gerçekten görülmeye değer. Özellikle daha oyunun başında karakter modellemeleri ile dikkatleri üzerine çeken grafikler daha sonra bölüm tasarımlarıyla da tavana vuruyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2021 09:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Quake 4 demo

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×