Quakecon 2010 kazananlarına verilecek kupalar

Mahmut Saral
Mahmut Saral 12.08.2010 - 01:35
Herkesin derdi birinci olmak
İşte Quakecon'un en önemli ödülleri. Oyuncular, 50 bin dolar ödüllü The Intel QUAKE LIVE Masters Championships'i kazanmak için ter dökecek, frag üstüne frag yapmak için hata kollayacak. Kupalar, uzun süredir Quakecon'a gönüllü olarak ödül tasarlayan Brett “Cobalt” Barrow tarafından hazırlanmış. Sahipleri de kısa süre sonra belli olacak.

Quakecon 2010 kazananlarına verilecek kupalar
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Quakecon 2010 kazananlarına verilecek kupalar

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×