Quakecon 2021 orijinal Quake ile ilgili havadisler getirebilir

Murathan Özlü
Murathan Özlü 14.08.2021 - 10:38
Quakecon 2021'in takvimi yayınlandı. Takvimde, panellerden birinde Quake'in tekrar canlandırılmasına dair bir ima bulunuyor.

Quakecon 2021'in, 1996 yapımı orijinal Quake ile ilgili bir panel barındıracağı iddia ediliyor. Bethesda, günün erken saatlerinde yayınladığı Quakecon 2021 takviminde  20 Ağustos Cuma günü gerçekleşecek, "Let's Talk Quake" adında bir panele de yer veriyor. Panel açıklamasında, 1996 yapımı orijinal oyunun yapımcıları bir araya gelerek serinin onları için ne ifade ettiği üzerine konuşurken - metne göre- oyunun "tekrar canlandırlmış" bu versiyonuna gelecek ekstra içerik hakkında bilgi verecekler.

Quakecon 2021'de konsollar için Quake'in duyurulabileceği iddia ediliyor

İddialar, Quake fuarında, aynı 2019 yılında konsollar için tekrar çıkarılan Doom gibi bu kez de orijinal Quake'in yeni nesil konsollara çıkma ihtimali üzerinde yoğunlaşıyor. Ayrıca, "Let's Talk Quake" paneli an itibariyle Quake fuarının takviminde gözükmüyor ancak PC Gamer, günün erken saatlerinde bu paneli yakalamış.

Quakecon 2021

Takvime eklenen bir panelin an itibariyle "yanlışlıkla ekledik!" dercesine kaldırılmış olması ve  ayrıca Quake'in 25.ci yıldönümünün de oyun fuarında kutlanacak olması, Quake/Doom hayranlarını aynı, Doom'da olduğu gibi bir yeniden yapım/konsol versiyonu için beklentiye sokabilir.

Quakecon 2021,  19 Ağustos-22 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 10:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2021 19:16
Z neslini micro satışlarla söğüşlesinler biraz bence, sonra gerçek oyuncu nesile yeni bir normal oyun olarak quake getirsinler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Quakecon 2021 orijinal Quake ile ilgili havadisler getirebilir

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×