QuakeCon 2022 tarihi açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 15.04.2022 - 12:42
QuakeCon 2022 tarihi konusunda açıklama yapan Zenimax, aynı zamanda bu etkinliğin içeriği hakkında da bazı detaylar paylaştı.

QuakeCon 2022 tarihi sonunda açıklandı. Firmanın birçok oyununa yer verdiği ve yeni bilgiler paylaştığı etkinlik, Covid-19 pandemisi koşulları sebebiyle QuakeCon 2021 dahil olmak üzere geçtiğimiz yıllarda dijital olarak yapılmaya başlanmıştı. Zenimaz yaptığı açıklamada QuakeCon 2022'nin de tamamen dijital olarak gerçekleşeceğini doğruladı. Bu kararın alınmasında önümüzdeki dönemi kestiremediğini belirten firmanın yaptığı açıklama ve detaylar şu şekilde;

QuakeCon 2022 tarihi 18-20 Ağustos 2022 olarak açıklandı

QuakeCon 2022 tarihi açıklandı

"Bu senenin QuakeCon’u yine yalnızca dijital bir etkinlik olacak ve 18-20 Ağustos 2022 tarihlerinde gerçekleşecek. Bu yıl Dallas’a geri dönemiyor olmak sizin gibi bizi de hayal kırıklığına uğrattı. Bu boyutta bir etkinliğin aylar öncesinden planlanması gerekiyor ve bu durumda, karar vermemiz gereken zaman geldiğinde başarılı bir şekilde yüz yüze bir QuakeCon gerçekleştirme kararı alamayacağımız kadar çok belirsizlik mevcuttu. 

QuakeCon ekibi, heyecan verici yeni bir yayın programı, çevrimiçi buluşmalar, çekilişler, bağış fırsatları, sanal BYOC ve daha fazlasını oluşturmak için şimdiden çalışmaya başladı ve haziran ayında daha çok detay açıklayacağız. 

2023’te sizlerle tam kapsamlı yüz yüze bir festivalde buluşmak konusunda kararlıyız ve şimdiden dostlarımızla tekrar bir araya gelmek, en yeni özel PC kreasyonlarınızla devasa bir BYOC yapmak, muhteşem yarışmalar düzenlemek ve katılımcıların deneyebileceği bir sürü yeni güzel oyun ve donanımlar sunmak için can atıyoruz.  

Bu ağustos sizlerle çevrimiçi buluşmak için sabırsızlanıyoruz! "

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2023 14:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
QuakeCon 2022 tarihi açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×