Quicksilver, Avengers 4 filmi ile birlikte geri mi dönüyor?

Quicksilver, Avengers 4 filmi ile birlikte geri mi dönüyor?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 14.05.2018 - 11:55
Avengers 4 çekimlerinden sürpriz bir detay ortaya çıktı

Quicksilver karakterinin Avengers 4'te karşımıza çıkabileceği belirtildi. Avengers: Infinity War'ın sürpriz sonundan sonra gözler tabi ki Avengers 4'e çevrilmiş durumda. Bu konuda birçok teori de ortaya atılıyor ama haberin detaylarından önce her zaman olduğu gibi Spoiler uyarısı yapalım.

Quicksilver, Avengers 4'te geri dönebilir

Avengers: Infinity War'ın sonundan sonra ortaya çıkan en önemli teorilerden birisi zamanda geri dönme teorisi olmuştu. Filmin çekimlerine ait görsellerden ortaya çıkan bu teoriyi geçtiğimiz günlerde biz de ele almıştık. Bu teorinin detaylarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İşte bu teoriden sonra Avengers 4 ile ilgili oldukça önemli bir detay daha ortaya çıktı. Gelen haberlere göre filmin çekilen bazı sahnelerinde daha önce Quicksilver karakterini canlandıran Aaron Taylor Johnson gözükmüş. Üstelik bu sahnelere birçok kişinin şahit olduğu da gelen haberler arasında. Üstelik aynı habere göre Crossbones karakterini de canlandıran Frank Grillo'nun da Avengers 4 setinde gözüktüğü belirtiliyor. Bu karakteri son olarak Civil War filminde görmüştük.

Bu dedikodular doğru ise zamanda geri dönme muhabbetinin yavaş yavaş kesinleştiğini de söyleyebiliriz. Asıl önemli olan nokta ise bu yolculuk nasıl bir paradoks ortaya çıkartacak.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 03:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2019 16:21
ihşallah geri döner
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.05.2018 01:21
sette gözükmüş evet
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.05.2018 19:37
Quicksilver Dönerse Efsane Olur :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×