RAGE 2'nin yeni videosunda silahlara ve yeteneklere yakından bakıyoruz

RAGE 2'nin yeni videosunda silahlara ve yeteneklere yakından bakıyoruz

Furkan Güler
Furkan Güler 11.04.2019 - 11:50
Oyun çok hızlı duruyor.

Aksiyon mekaniklerinin tavan yaptığı oyun Rage 2 için yeni bir oynanış videosu daha yayınlandı. Silahlara ve yetenek kullanımına dikkat çeken yeni video, oldukça güzel gözüküyor. Yetenek kullanımını konusunda diğer yetenek bazlı FPS oyunlarına benzeyen Rage 2, silah kullanımı konusundaysa fazlasıyla son Doom oyununu anlatıyor. Doom'un oyun motorunu kullanan Rage 2, grafiksel olarak da şahane gözüküyor. Rakipleri ortadan kaldırmak için çok fazla alternatifin olacağı yapım, farklı ve fantastik silah çeşitleri ile de dikkat çekiyor. Bethesda ve Just Cause serisini geliştiren Avalanche Studio'nun aksiyon konusunda tecrübeli bir firma olduğunu söyleyebiliriz. DOOM ve Just Cause serisinden de bazı oynanış mekaniklerinin yer aldığı Rage 2 - Weapons and Abilities Gameplay adlı oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

RAGE 2'nin yeni videosunda silahlara ve yeteneklere yakından bakıyoruz

Diğer bir yandan geride bıraktığımız dönemlerde yapılan açıklamada RAGE 2'nin Epic Games Store özel olmayacağı, Steam'de yer alacağı belirtilmişti. Son haftalarda Epic Store, birer birer büyük firmaları bünyesine katmaya başladı. Ancak Bethesda yetkilileri, Fallout 76 ile birlikte RAGE 2'nin de Steam'de yer alacağını açıkladı. RAGE 2, 14 Mayıs'ta raflarda yerini alacak. 

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2020 08:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2019 14:25
Güzel duruyor. Hikaye de sağlamsa tadından yenmez.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×