Rage için DLC gelecek

Mahmut Saral
Mahmut Saral 16.08.2010 - 12:38
id Software, sonrasını da düşünüyor
id Software'ın yeni açık dünya FPS oyunu Rage için DLC de düşünülüyor. Quakecon 2010'da konuşan kreatif direktör Tim Willits, "henüz kesinleşmiş bir şey yok, ama DLC düşünüyoruz, bunu Bethesda da istiyor" dedi.

id Tech 5 motorunu kullanan ilk yapım olan Rage, 12 Eylül'de Kuzey Amerika'da, 15 Eylül'de de İngiltere'de raflarda olacak.

Rage için DLC gelecek
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rage için DLC gelecek

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×