Rainbow Six: Siege bu hafta sonu ücretsiz

Rainbow Six: Siege bu hafta sonu ücretsiz

Furkan Güler
Furkan Güler 15.11.2017 - 16:03
Oyunu denemek isteyen oyuncular için güzel fırsat.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege ile birlikte rekabetçi FPS piyasasına giren Ubisoft, etrafında gün geçtikçe oyun üzerinden daha fazla oyuncu toplamayı başarıyor. Taktiksel FPS anlamında oldukça başarılı bir deneyim sunan oyun için Ubisoft geliştiricileri, belirli aralıklar ile güncelleme getirerek oyunun içeriklerini büyütüyorlar. Ubisoft, oyunu daha fazla oyuncuya duyurmak için geleneksel halini almış ücretsiz hafta sonu etkinliğini bir kez daha uygulayacak. 16 - 19 Kasım tarihleri arasında PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları üzerinden ücretsiz bir şekilde deneyebileceğiniz Tom Clancy's Rainbow Six Siege'i merak ediyorsanız fırsat ayağınıza geldi.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege bu hafta sonu ücretsiz olacak

Diğer bir yandan eğer oyunu satın almak isterseniz, Tom Clancy's Rainbow Six Siege'in 16 - 27 Kasım tarihleri arasında yüzde 60 indirimli olarak satışta olacağını belirtelim. Tüm bunların yanında oyuna yeni güncelleme ile birlikte Güney Kore'nin başkenti olan Seul temalı bir harita oyuna eklenecek.

Bakalım Ubisoft geliştiricileri, Tom Clancy's Rainbow Six Siege'i daha ne kadar süre desteklemeye devam edecek? Hep beraber göreceğiz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 04:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.11.2017 12:41
alın oynayın harika bir oyun
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.11.2017 10:55
Ya birak ya 50tl oyun 1.Yil Dlc paketi 200tl 2.Yilda 200tl yani oyun tam surum istiyosan 400tl vericen %60 indirim dediyi oyunun resmen demo sunu satiyolar
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×