Randy Pitchford eleştiriye sinkaflı yanıt verdi

Randy Pitchford eleştiriye sinkaflı yanıt verdi

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 3.12.2013 - 00:13
Yakıştı mı Randy?
Oyun dünyasının en tabiri caizse dengesiz firmalarından Gearbox, Borderlands, Brothers in Arms gibi oyunlarıyla övüldüğü kadar, Duke Nukem Forever, Aliens: Colonial Mariens gibi oyunlarıyla da eleştiriliyor. Bu denli negatif görüşe alışkın bir firmanın liderinin de artık biraz derisi kalınlamıştır diye düşünüyorsunuz, ama işin aslının öyle olmadığı görülüyor. Pitchford, Machinima için çalışan MorninAfterKill isimli bir oyuncunun Borderlands 2 DLC'lerinin eksik olduğu düşüncesini belirtmesi üzerine "F*** You" diye başlayan sert bir cevap verdi. Tartışmanın bir noktasında MorninAfterKill "sevdiğimden eleştiriyorum" diyince, "evet bazı aileler de çocuklarını sevdiklerinden döverler zaten" dedi ve ekledi, "sevdiğini incitirsen terk eder gider". Evet, koskoca Randy Pitchford Twitter'da tam manasıyla eleştiriye "trip" atmış oldu. Ne desek bilemedik.

Randy Pitchford eleştiriye sinkaflı yanıt verdi
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 26.11.2020 07:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×